Sběratelé kostí VI (22) - Díra v srdci

Ostřelovač Jacob Broadsky střílí na grapefruit s kolegou Mattem Leishengerem. Ten říká, že ho FBI před Broadskym varovala, on ale nevěří, že udělal to, z čeho ho obviňují.
Sběratelé kostí VI (22) - Díra v srdci - Obrázek 2
Sběratelé kostí VI (22) - Díra v srdci - Obrázek 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Myslí si, že Broadsky pracuje pro CIA a FBI se to nelíbí. Broadsky ho poprosí, jestli by mu nepůjčil pušku, Leishenger však váhá. V restauraci se Booth svěří Brennanové a Sweetsovi, že zaměřuje veškeré své úsilí, aby Broadskyho konečně dopadl. Vincent nadšeně přiběhne se zprávou, že konečně přivezli kostru Tyrannosaura, která hraje velkou roli v prezentaci, kterou spolu s Brennanovou připravují na vědeckou konferenci.

 

Boothovi přijde zpráva, že Bradskyho viděli na hřbitově, kde kladl květiny na hrob Pauly Ashwaldtové. Hned se tam rozběhne a setká se s agentkou Genny Shawovou. Když se přiblíží ke hrobu, kytice začne vyzvánět. Booth v ní najde telefon a číslo předá Shawové, aby ho vystopovala. Sweets věří, že Broadsky zanechal číslo, aby mohl s Boothem přímo komunikovat.

 

Agentka Shawová mezitím sleduje finance Broadskyho spolupracovníků a zjistí, že si Matt Leishenger před 48 hodinami vybral velkou částku v hotovosti. Spolu se Sweetsem a Boothem vyrazí k jeho chatě a najdou tam tělo, pokryté červy. Zjevně jde o Matta a navíc je vedle prázdný obal od pušky, takže by Broadsky mohl být někde v okolí. Booth ze stromu sestřelí kameru, která všechno sleduje. Začíná velký souboj dvou ostřelovačů a který z nich ve finálním duelu asi vyhraje?

 

Uvidíte v úterý 25. září ve 22.45 hod. na Prima family!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama