Sběratelé kostí VI (2) - Dva v jeskyni

Rozhádaný mladý pár se ztratí na tůře po národním parku, když je náhle chytne déšť. Zkusí se schovat v blízké jeskyni, tam však objeví dvě objímající se mrtvá těla.
Sběratelé kostí VI (2) - Obrázek 2
Sběratelé kostí VI (2) - Obrázek 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Žena zaječí a muž začne utíkat. Čas zavolat Bootha a Brennanovou. Zběžná prohlídka ostatků odhalí, že se jedná o muže a ženu s mnohočetnými frakturami, asi je někdo ubil. Angela dokáže identifikovat mrtvou podle rekonstrukce obličeje, s druhým tělem je to těžší.

 

Podezření padne na maniodepresivního muže, který v lesích před lety spáchal vraždu a nedávno ho zrovna propustili z vězení. Vyšetřování je ale jako vždy mnohem složitější a skutečnosti jiné, než se na první pohled zdálo. Mezitím všichni řeší i mnohem romantičtější záležitosti.

 

Booth se v Afghánistánu zamiloval do krásné válečné reportérky Hannah Burleyové, které zachránil na bitevním poli život. Hannah se nečekaně objeví ve Washingtonu, dala se kvůli němu totiž přeložit. Po vášnivém polibku na přivítanou ji Booth představí Kůstce a Brennanová začne žárlit. Zjevně musí přehodnotit svůj vztah k Boothovi.

 

Sledujte druhý díl šesté řady seriálu Sběratelé kostí v úterý 17. dubna.

Reklama
Reklama