Sběratelé kostí VI (16) - Výpadek proudu ve vánici

Na město míří hustá sněhová bouře. Booth a Brennanová se Sweetsem si dávají teplou snídani a než s ním stihnou probrat svůj vztah, zavolá Cam s novým případem. Mají vyřešit smrt ženy, která zemřela před dvanácti dny.
Sběratelé kostí VI (16) - Výpadek proudu ve vánici - Obrázek 7
Sběratelé kostí VI (16) - Výpadek proudu ve vánici - Obrázek 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Booth ještě oba poprosí, jestli by mu nepomohli přestěhovat nahoru do bytu nové sedačky, které nechala stěhovací služba před domem. Když se jim je podaří nacpat do výtahu, dostane Brennanová zprávu, že oběť byla infikována Krymsko-konžskou hemoragickou horečkou. Jde o smrtelný virus, a pokud se přenesl na vraha, mohl by nakazit celé město.

 

Sweets stoupá po schodech pěšky a najednou vypadne celá elektrická síť široko daleko. Booth a Brennanová se tak zaseknou ve výtahu a snaží se dovolat o pomoc, ale ta jen tak brzo nepřijde. Záchranné složky jsou přetíženy případy, kdy se někdo zranil. Cam je po telefonu ujišťuje, že zbytek týmu situaci zvládne, další případy vražedné horečky se zatím neobjevily. Oběť byla částečně indiánského původu, takže nejspíš pochází ze Spojených států. Možná by mohla pomoci pasová kontrola?

 

Kůstka potřebuje, aby Wendell zrentgenoval kosti, ale bez elektriky to nebude snadné. Vysvětlí mu proto, jak se to dá provést za pomoci elektrostatiky a triboluminiscence. Partneři se snaží z výtahu dostat únikovou šachtou, ale sedačky průlez blokují a Booth si navíc zraní záda. Nezbývá, než pomáhat řešit případ po telefonu. Hodgins na něj Kůstce pošle obrázek rentgenu kosti a ona na něm objeví zbytky šrapnelu. Identifikace zbytků kovu by mohla přinést zásadní stopu ve vyšetřování. Angela se mezitím začne bát o zdraví svého nenarozeného dítěte. Je nositelkou genu LCA (Leberovy kongenitální amaurózy) a pokud ho má Hodgins také, mohlo by jejich dítě oslepnout.

 

 

Uvidíte v úterý 19. června ve 22.25 hod. na Prima family!


Reklama
Reklama