Sběratelé kostí VI (1) - Mastodont v laboratoři

V emocemi nabitém finále minulé série se tým z Jeffersonova ústavu rozhodl, že se každý vydá vlastní cestou. Booth i Brennanová opustili Washington a domluvili se, že se sejdou zase za rok.
Sběratelé kostí VI (1)  - Obrázek 5
Sběratelé kostí VI (1) - Obrázek 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Na začátku šesté série se ale jejich plány musí změnit. Uběhlo sotva sedm měsíců a Cam se jako federální patoložka dostane do problémů díky ostatkům malého chlapce. Její tým nedokáže identifikovat, jestli patří zmizelému Loganovi Bartlettovi a Cam dostane vyhazov.

 

Skutečným důvodem ovšem je, že se nadřízeným nelíbí její výzkum poruch mozku u válečných veteránů. Jeden po druhém se její přátelé vracejí ze světa domů, aby pomohli případ vyřešit a zachránili její pověst. Booth až z Afghánistánu, Brennanová z Moluckých ostrovů. Wendel musel většinu času manuálně pracovat, aby si vydělal na školné, když ztratil stipendium u Brennanové. Kůstka mu nabídne hromadu peněz, aby se znovu stal jejím internistou. Anglela má vlastní tajemství, čeká s Hodginsem dítě.

 

Po dobu odloučení většina forenzního týmu ztratila elán do práce a chvíli jim potrvá, než se znovu sladí v bezchybně fungující tým. Rodina neznámého chlapce však potřebuje zjistit pravdu, takže je důvod potlačit osobní problémy a znovu dokázat, proč jsou ve svém poli odbornosti nejlepší.

Reklama
Reklama