Poznejte seriálového bratra Boothe a hvězdu Roosevelt

Kůstka má na stole mrtvolu muže, který nezemřel. A agent Seeley Booth na krku bratra, který mu to trochu zavaří. Toť středeční díl Sběratelů kostí v kostce. Jak vypátrat totožnost oběti a vyřešit vztah se sourozencem? Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve středu od 21.15 na Primě LOVE.
Sběratelé kostí: Bratr Bootha
Sběratelé kostí: Bratr Bootha

reklama

Kdo je muž, kterého (ne)zastřelili?

Na začátku byl výbuch. Ovšem jen cvičný. O to víc překvapí, když je po akci nalezeno tělo muže, kterého někdo zastřelil. Podle zápisníku v uniformě to má být vynálezce Paul, ten je však naživu. Čí vražda se tedy řeší?

Co práskne bráška na Boothe?

A do toho má trable Booth. Do města totiž přijíždí jeho mladší brácha Jared. A Kůstka se díky němu dozví některé informace o Boothově minulosti… Co vypluje na povrch v tomto případě?

Booth mladší je hvězdou z Roswellu a klipů U2

Než to spolu s Kůstkou odhalíte, seznamte se s představitelem Jareda Boothe. Ostatně v seriálu se ve 4. řadě objevil poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Jareda si střihl Brendan Fehr, který se proslavil rolí Michaela Guerina v seriálové hitovce o mladém Supermanovi Roswell.

Sběratelé kostí - Kůstka a bratr Bootha
Sběratelé kostí - Kůstka a bratr Bootha

Zajímavá byla i jeho role homosexuálního mladíka ve filmu Sugar, která mu vynesla nominaci na Genie Award. Po skončení Roswellu ho nicméně čekala řada spíš průměrnějších filmů – třeba komedie Dlouhý víkend nebo horor Hladová noc a snímky Na pokraji šílenství a Motorkáři. Objevil se i v menších rolích v X-Men: První třída a marvelovce Strážci galaxie, větší příležitost však přišla nakonec opět z televize, kde získal roli laboratorního technika Dana Coopera v seriálu Kriminálka Miami.

Brendan si také zahrál ve videoklipech U2 (Stuck In a Moment You Can´t Get Out Of) a Vanessy Carlton (Pretty Baby). Tady měl ovšem bujnější kštici.

Brendan je trojnásobný táta!

Co se osobního života týče, je Fehr patrně jasně rodinný typ. V červenci oslavil desetileté výročí svatby s Jennifer Rowley a je dokonce trojnásobným otcem! Pár vychovává osmiletou James Olivii, pětiletou Ellison Jane a tříletou Ondine Carda Kitty.

Brandan Fehr je otec tří dětí
Autor: Instagram.com Brandan Fehr je otec tří dětí

Mimochodem před pár dny se Brendan pochlubil i tím, jak trávil své narozeniny. 29. října mu bylo 39!

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve středu od 21.15 na Primě LOVE.

reklama

reklama