Noví Sběratelé kostí dvakrát týdně!

Od neděle 29. 4. budou moci diváci Prima family sledovat premiérovou šestou řadu oblíbeného seriálu Sběratelé kostí dvakrát týdně. V úterý se setkají s Kůstkou a agentem Boothem ve 22.25 jako dosud a o nedělích budou další nové příběhy Sběratelů kostí následovat už od 21.15.
Sběratelé kostí VI (4) - Hlava v kontejneru  - Obrázek 7
Sběratelé kostí VI (4) - Hlava v kontejneru - Obrázek 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Tuto neděli Brennanová s Boothem a spolupracovníky zasvětí diváky do vyšetřování případu, který dal čtvrté epizodě název – Hlava v kontejneru.

 

Sběratelé kostí si už mnoho let drží pozici jednoho z nejoblíbenějších a nejsledovanějších amerických detektivních seriálů. Dr. Brennanová (Emily Deschanelová) se svým týmem z Jeffersonova institutu zkoumá lidské ostatky, aby identifikovala oběti zločinů. Reálné vyšetřování, v němž analýzy kosterních pozůstatků hrají hlavní roli, vede zvláštní agent Booth (David Boreanaz). Televize Prima family vysílá premiérovou šestou řadu slavného seriálu s originálním názvem Bones od 10. 4. 2012.

 

Na konci páté série se členové týmu Jeffersonova ústavu rozhodli, že se každý vydá vlastní cestou. Booth i Brennanová opustili Washington a domluvili se, že se sejdou za rok. Na začátku šesté série se jejich plány změnily a jeden po druhém se vrátili ze světa domů, aby pomohli kolegyni vyřešit další spletitý případ. Jejich čtvrté společné vyšetřování (vysílané v neděli 29. 4.) začíná ve chvíli, kdy dva mladí lidé naleznou v kontejneru mužskou lebku. Agent Booth a doktorka Brennanová pak musejí nejen identifikovat mrtvého, ale najít i zbytek těla...

 

V premiérové šesté řadě se naposledy vrátí Heather Taffetová jako Hrobařka a představí se ostřelovač Jacob Broadsky, nový úhlavní nepřítel. Boothovi dost zavaří, protože býval jeho mentorem v armádě. Jedna epizoda je natočená pouze z pohledu doktorky Brennanové. Identifikuje oběť jako doktorku, která je jí povahou a životním stylem velice podobná. Kůstka se snaží zjistit, proč musela přijít o život, a diváci uvidí svět přesně tak, jak ho vnímá ona.

 

Seriál producentů Harta Hansona, Barry Josephsona a Stephena Nathana je inspirován životem a knihami skutečné forenzní antropoložky Kathy Riechsové. Autoři používají takzvanou scenáristickou bibli. Do té se zapisují všechny vraždy, zbraně a motivy, které se v seriálu objevily. Průměrně trvá 21 dní, než je seriálová epizoda připravena k odvysílání. Postprodukční proces zahrnuje střih, smíchání zvuku, přidání obrazových vložek, vizuálních efektů a úpravy barev. Na konci každé sezony se originální kazety uloží do trezoru v bývalém kansaském solném dole, asi 200 metrů pod povrch země. Vedlejší herci do jedné epizody jsou vybíráni průměrně ze 4000 uchazečů. Ve stovce epizod hrálo přes 1300 lidí. Než je herec přijat, musí ho schválit šéf castingu, režisér epizody, výkonní producenti, scenárista, studio 20th Century Fox a distributor. V seriálu hráli tři Deschanelové (Emily, Zooey a Caleb) a dva Boreanazové (David a jeho otec).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama