Hvězdě Sběratelů kostí se stýská po rodině. Proč s ní není?

David Boreanaz je i přes svou eskapádu s mileneckým vztahem, která na něj před lety praskla, otcem i manželem, jenž se snaží sekat dobrotu. A momentálně na všech sociálních sítích neprožívá jednoduché časy. Co se stalo?
David Boreanaz teskní po rodině kvůli natáčení
David Boreanaz teskní po rodině kvůli natáčení
archiv Instagram.com

reklama

Co uvidíte v úterních Sběratelích kostí?

Dva muži najdou v lese na stromě spálené lidské kosti, které tam pravděpodobně odnesl silný vítr. Tým Jeffersonova institutu najde v registru ozbrojených sil DNA oběti – jde o bývalého průzkumníka námořní pěchoty Calvina Warrena.

Oběť utrpěla před časem tlakovou frakturu a v kostech se najdou stopy po lécích proti bolesti, předepsaných doktorkou Toni Ezralowovou. Dermatoložka ho však nezná. Kosti obsahují také antidetonační aditivum do benzinu, oběť byla spálena leteckým benzinem a uškrcena.

Proč prožívá David Boreanaz muka?

David Boreanaz má s bývalou blond playmate už dvě děti, které jsou školou povinné. Momentálně po konci natáčení Sběratelů kostí naskočil rovnou do nového seriálového projektu, který je časově a fyzicky pořádně náročný.

David Boreanaz natáčí nový seriál Seal team
David Boreanaz natáčí nový seriál Seal team

Už brzo na kanál CBS totiž přijde nový seriál s názvem Seal team. Seriál bude vyprávět o amerických vojácích, kde David Boreanaz vede celý jejich tým. Je tedy pochopitelné, že k tomu, aby Boreanaz důvěryhodně ztvárnil jednu z nejvíce stresujících pozic v americké armádě, čekal ho pořádný trénink.

David Boreanaz si nenechal ujít baletní recitál dcery
Autor: archiv Instagram.com David Boreanaz si nenechal ujít baletní recitál dcery

Boreanaz tak na svém sociálním účtu posílá fotografie nejen z natáčení nového seriálu, ale také z rodinných chvilek, které se za poslední dobu dost ztenčily. Natáčení samozřejmě ne vždy probíhá v L.A., kde jeho rodina sídlí, takže se se svou manželkou a dětmi často nevidí. Na sociálních sítích tak píše srdceryvné vzkazy.

Podívejte se na další díly Sběratelů kostí ve 21.05 na Prima LOVE.

reklama

reklama