Hvězdě Sběratelů kostí se stýská po rodině. Proč s ní není?

David Boreanaz je i přes svou eskapádu s mileneckým vztahem, která na něj před lety praskla, otcem i manželem, jenž se snaží sekat dobrotu. A momentálně na všech sociálních sítích neprožívá jednoduché časy. Co se stalo?
David Boreanaz teskní po rodině kvůli natáčení
David Boreanaz teskní po rodině kvůli natáčení
archiv Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v úterních Sběratelích kostí?

Dva muži najdou v lese na stromě spálené lidské kosti, které tam pravděpodobně odnesl silný vítr. Tým Jeffersonova institutu najde v registru ozbrojených sil DNA oběti – jde o bývalého průzkumníka námořní pěchoty Calvina Warrena.

Oběť utrpěla před časem tlakovou frakturu a v kostech se najdou stopy po lécích proti bolesti, předepsaných doktorkou Toni Ezralowovou. Dermatoložka ho však nezná. Kosti obsahují také antidetonační aditivum do benzinu, oběť byla spálena leteckým benzinem a uškrcena.

Proč prožívá David Boreanaz muka?

David Boreanaz má s bývalou blond playmate už dvě děti, které jsou školou povinné. Momentálně po konci natáčení Sběratelů kostí naskočil rovnou do nového seriálového projektu, který je časově a fyzicky pořádně náročný.

David Boreanaz natáčí nový seriál Seal team
David Boreanaz natáčí nový seriál Seal team

Už brzo na kanál CBS totiž přijde nový seriál s názvem Seal team. Seriál bude vyprávět o amerických vojácích, kde David Boreanaz vede celý jejich tým. Je tedy pochopitelné, že k tomu, aby Boreanaz důvěryhodně ztvárnil jednu z nejvíce stresujících pozic v americké armádě, čekal ho pořádný trénink.

David Boreanaz si nenechal ujít baletní recitál dcery
Autor: archiv Instagram.com David Boreanaz si nenechal ujít baletní recitál dcery

Boreanaz tak na svém sociálním účtu posílá fotografie nejen z natáčení nového seriálu, ale také z rodinných chvilek, které se za poslední dobu dost ztenčily. Natáčení samozřejmě ne vždy probíhá v L.A., kde jeho rodina sídlí, takže se se svou manželkou a dětmi často nevidí. Na sociálních sítích tak píše srdceryvné vzkazy.

Podívejte se na další díly Sběratelů kostí ve 21.05 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama