8 důležitých selfie z natáčení Sběratelů kostí

Sociální média už se samozřejmostí pronikají i do světa televizního byznysu. Mít Instagram, Twitter a Facebook už patří do základní výbavy každého seriálu. Proč? Jako fanoušci můžeme sledovat i zákulisí natáčení.
Zamilovaní manželé
Zamilovaní manželé
Instagram.com/ Twitter.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v premiérové 11. řadě Sběratelů kostí, které můžete sledovat na Prima LOVE každé úterý ve 20.15?

Booth se ujímá vyšetřování případu vraždy realitního makléře, který byl zarytým hráčem onlinové sportovní hry. Jeho vztahy s ostatními hráči byly tak napjaté, že vyvrcholily výhrůžkami smrtí...

Po odvysílání epizody Sběratelů kostí je můžete sledovat na Prima PLAY

Sociální média a Sběratelé kostí

Oficiální instagramový profil Sběratelů kostí existuje stejně jako aktivní Twitter a rovněž i Facebook. Sběratelé kostí jdou zkátka s dobou stejně jako herci a herečky, kteří své profily na sociálních médiích plní informacemi o svém životě.

Ačkoliv hlavní hvězda seriálu Emily Deschanel Instagramem neoplývá, plně to vynahrazuje David Boreanaz jako Booth, jenž fanoušky pravidelně informuje o svém soukromí, ale i o tom, kde ho v budoucnosti po ukončení seriálu Sběratelů kostí uvidíte. Podle všeho se rozhodně nudit nebude!

Teď pro vás máme osm skvělých selfies přímo z natáčení nebo seriálových promo akcí. Najdete v nich selfie z poslední 12. řady, ale i staré fotografie z natáčení. Užijte si pohled do zákulisí.

Sledujte Sběratele kostí na Prima LOVE každé úterý. Stejně tak si celý díl můžete přehrát i online v našem archivu Prima PLAY.

Reklama
Reklama