Příchuť lásky se řítí do finále. Nazli podala žádost o rozvod! Podívejte se na video

Příchuť lásky, turecká telenovela, stále pokračuje na Prima LOVE. Během čtvrtečního odpoledne uvidíte scénu, z které se tají dech. Přestane zámožný Ferit hrát pana chladného, když se Nazli rozpláče? Podívejte se na video.
Láska Nazli a Ferita
Láska Nazli a Ferita

reklama

Ačkoliv se turecká telenovela Příchuť lásky už řítí do sladkého konce, jeden z posledních dílů tomu rozhodně neodpovídá. Drama v životech hlavních postav by se dalo krájet.

Příchuť lásky můžete sledovat do 29. 12. na Prima LOVE, kdy odvysíláme poslední díl této úspěšné turecké telenovely, která v Turecku (a nejen tam) měla obrovský ohlas. Sexy podnikatel Ferit a jeho bývalá kuchařka, dnes už manželka Nazli, si mají ještě hodně co vysvětlovat.

PŘÍCHUŤ LÁSKY SLEDUJTE ONLINE

Nazli je v úzkých, a aby zachránila svou sestru, která se dostala do problémů, rozhodla se zvolit rozvod. Ferit na to přijde a požaduje vysvětlení. To ale ovládnou hlavně emoce obou dvou zamilovaných bytostí.

Podívejte se na ukázku ze 79. dílu Příchutě lásky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Příchuť lásky (79): Nazli požádala o rozvod

 

Sledujte Příchuť lásky na Prima LOVE po 16. hodině nebo online.

reklama

reklama