Příchuť lásky: Nazli pláče, protože zjistí, že v životě Ferita je ještě jedna žena

Příchuť lásky, turecká telenovela, stále pokračuje na Prima LOVE. Během čtvrtečního odpoledne uvidíte scénu, z které se tají dech. Přestane zámožný Ferit hrát pana chladného, když se Nazli rozpláče? Podívejte se na video.
Nazli pláče
Nazli pláče

reklama

Příchuť lásky můžete sledovat do 29.12. na Prima LOVE, kdy odvysíláme poslední díl této úspěšné turecké telenoveli, která v Turecku (a nejen tam) měla obrovský ohlas. Sexy podnikatel Ferit a jeho bývalá kuchařka, dnes už manželka, Nazli, si mají ještě hodně co vysvětlovat.

PŘÍCHUŤ LÁSKY SLEDUJTE ONLINE

Když se do života tajemného Ferita vrátí, žena, jež před lety miloval. Nazli nic netuší. Podivný vztah mezi ní a Feritem však neunikne jejím kamarádkám, a tak se Nazli musí zeptat. Ferit se zdráhal jí říct o svém bývalém vztahu, jenž skončil katastrofálně. Dostal anonymní fotky, kde je jeho bývalá partnerka s cizím mužem v hotelovém pokoji. Pro něj vztah skončil už před lety, pro ni ne.

Nazli vše prožívá fatálně a tato situace nebde vyjímkou. Podívejte se na ukázku z 64. dílu Příchutě lásky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Příchuť lásky (64): Nazli pláče

Sledujte Příchuť lásky na Prima LOVE po 16. hodině nebo online.

reklama

reklama