Příchuť lásky: Dostane Nazli první polibek od Ferita? Podívejte se na video

Středeční odpoledne bude nabité romantikou. Z úzkoprsého a přísného Ferita se stane zamilovaný mladík, který vezme svou kuchařku na romantické rande ve dvou. Podívejte se na video.
Romantické rande
Romantické rande

reklama

Co uvidíte během pátečního večera na Prima LOVE? Čeká vás pokračování romantického příběhu z moderního Turecka. Příchuť lásky je totiž příběh dvou mladých lidí, kteří se do sebe zamilují. Nazli není chudá dívka z džungle, ale mladá studentka gastronomie, a Ferit je mladý podnikatel s touhou po dokonalosti.

SLEDUJTE PŘÍCHUŤ LÁSKY ONLINE

Ferit se zpočátku ke své hezké kuchařce chová dost neurvale. Nechce navazovat mezilidské kontakty, ale také mu nemohl ujít jasný fakt, že Nazli je krásná a milá dívka. Sám se sebou bojuje, protože si nechce přiznat, že ke své vlastní kuchařce a uklízečce vlastně něco cítí. Když už takový pocit konečně přemůže, pozve Nazli na romantickou večeři a rozhodně nešetří komplimenty.

Je nutné podotknout, že Nazli neví, jak má na náhlou změnu chování jejího sexy zaměstnavatele reagovat. Většinu času je rozpačitá a lehce omámená jeho šarmem. Bude polibek?

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Příchuť lásky (19): Rande

Sledujte Příchuť lásky po 13. hodině každý den na Prima LOVE.

Nebo PŘÍCHUŤ LÁSKY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

reklama

reklama