Nazli má pro Ferita návrh, který všechno změní. Podívejte se na video z Příchuti lásky

Nazli je rozhodnutá žít svůj vlastní život, ale osud malého dítěte, které přišlo o oba dva rodiče, jí nedá spát. Rozhodne se k radikálnímu kroku. Každý den na Prima LOVE můžete v 16.05 a v 17.05 sledovat seriál Příchuť lásky, po odvysílání najdete epizody online v našem archivu.
Příchuť lásky
Příchuť lásky

reklama

Podívejte se na další videoukázku z turecké moderní telenovely Příchuť lásky, kterou můžete sledovat na Prima LOVE.

Vztah mezi Feritem a Nazli se ani za dobu, co se Nazli snaží podnikat jako majitelka restaurace, příliš nevylepšil, naopak. Mezi nimi je stále pořádné dusno, kterého si samozřejmě všimlo i celé okolí.

Vzpomínáte na večírek Nazli, která oslavuje svou nově otevřenou restauraci? Na ní se objevil i Ferit a jeho odchod nepatřil mezi ty mírumilovné. Nazli měla o čem přemýšlet.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Příchuť lásky (33): Ferit odchází z oslavy

A tak je pro Ferita dost velké překvapení, když se rozohněná Nazli objeví znovu u něj doma, aby mu udělala nabídku, která se v jeho situaci dost možná neodmítá.

Příchuť lásky sledujte ONLINE

Podívejte se na ukázku z nové epizody:

 

 

Sledujte Příchuť lásky online nebo každý den na Prima LOVE.

reklama

reklama