Divoká Rosa konečně najde lásku. Bude to její Svatební romance?

Příběhy Rosy můžete sledovat každou neděli na Prima LOVE. A tentokrát má další díl podtitul Svatební romance. Zamiluje se konečně tato divoká žena?
Rosa: Svatební romance
Rosa: Svatební romance
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jestli ano, či ne, to se v každém případě dozvíte tuto neděli ve 20.15 na Prima LOVE. Příběh Rosy totiž stále pokračuje.

Rosa je šťastná. Právě se zamilovala do Marka, s nímž se zná od školy, a navíc získala novou zakázku na uspořádání malé svatby Larsovi s Amelií. Nic však nebude tak jednoduché, jak se zdá...

Rosa Winterová se vrací se svou spolupracovnicí Meral Tosunovou z Kapského Města, kde se Rosa znovu zamilovala do svého přítele z mládí, Marka. Rosa je šťastná, na rozdíl od Meral, která je stále moc pragmatická až naštvaná.

Rosa: Svatby na klíč
Rosa: Svatby na klíč

Cestou z letiště se porouchá taxi a Rosa s Meral se rozhodnou jít pěšky přes park, kde jsou náhodně zapojené do velkolepé žádosti o ruku. Lars Sander s pomocí mnoha lidí požádal neotřelým způsobem svou přítelkyni Amelii o ruku. Díky náhodnému setkání získají Rosa s Meral novou zakázku na uspořádání svatby, i když si Lars s Amelií přejí úplně malou svatbu. Za Rosou navíc přijede Mark a ona je velmi šťastná.

Rozdělí je touha po dítěti?

Mark touží po dětech, ale Rosa se nedávno dozvěděla, že přirozenou cestou děti mít nemůže, a neví, jak to Markovi sdělit. Rosa se zaměří na svatbu Amelie s Larsem, kteří na svatbu nechtějí pozvat ani rodiče, a zjistí, že Ameliina matka nesnáší Larse od první chvíle, co ho poznala. Rosa uspořádá Larsovi s Amelií setkání rodičů, kam sice dorazí i Ameliina matka Cordula, ale ta se snaží své dceři svatbu zakázat a hned zase odejde.

Jak to všechno v životě Rosy dopadne, uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Prima LOVE!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama