Zrazená milenka útočí v Osudovém střetu!

Už tuto neděli uvidíte napínavý thriller plný pomsty. Osudový střet uvidíte ve 20.00 na Prima LOVE.
Osudový střet
Osudový střet

reklama

Co uvidíte na Prima LOVE již tuto neděli?

Rozhodně se nebudete nudit, jelikož vás čeká dokonalý thrillero ženě, která se s sebou nenechá zametat, ani ve chvíli, kdy je oslabená nejvíce ve svém životě. Někdy zkrátka není ta správná doba se na cokoliv ohlížet, ani na svoje vlastní slabiny.

Milenka se mstí

Mladá advokátka Marie, milenka svého šéfa, při autonehodě ochrne. Její bezcitný a nemorální šéf ji ihned vypudí jak z firmy, tak i ze svého života. Marie však není člověk, který se nechá snadno zneužít a odstranit. Je rozhodnuta se svému bývalému milenci pomstít...
Mladá advokátka Marie má úspěšnou kariéru ve významné advokátní firmě. Marie je ale také milenkou svého šéfa, dr. Actise.

Jednoho dne jede Marie večer po vyhraném soudním stání domů a havaruje. Probudí se v nemocnici ochrnutá. Marie se ale nevzdává a po krátké době se na vozíku vrací do svého zaměstnání. Tady ji ale čeká šok. Actis ji ve firmě nahradil jinou mladou advokátkou a Marii dá jasně najevo, že pro ni už není v jeho životě ani v zaměstnání místo. Marie neodchází zlomená, ale rozčilená.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Osudový střet - upoutávka

Je rozhodnuta se Actisovi pomstít. Ihned vyhledá Bruna Schramma, muže, který nedávno přišel při porodu o svou ženu a dnes žaluje lékaře, dr. Franka, jehož právě Actis zastupuje. Marie nabízí Schrammovi, který je však chudý a ve skutečnosti by si advokátku vůbec nemohl dovolit, zastupování. Schramm Mariin návrh přijímá. Marie si ihned také najme svého asistenta a začíná připravovat případ. V té době se seznámí s fyzioterapeutem Matthiasem, se kterým brzy naváže milostný vztah.

Sledujte Osudový střet v neděli na Prima LOVE ve 20.00!

reklama

reklama