NeohroŽENY: zachraňují životy – 6. díl

Komu Lenka zachránila život? Jak tráví Agáta volno při natáčení? Proč Nela nesnáší české řidiče? Co se stalo s barem Míši a její rodiny? Proč se Tamuna rozešla s přítelkyní? Prozradí neohroŽENY a jejich kamery již v pondělí 15. 10. ve 22.15 na Prima love.
neohroŽENY (2) - Obrázek 5
neohroŽENY (2) - Obrázek 5

Agáta

Fotí kalendář pro rok 2013. Má hodinku volno a jede se podívat na syna, který je s babičkou. Naučil se sbírat jablka. „Nejlepší je vychovávat děti prací,“ poznamená ke společným chvilkám na zahradě Veronika Žilková.

Nela

Nesnáší české řidiče. „Netoč, kolik jedu, protože pak to daj policajtům a přijdu podruhé o řidičák,“ komentuje své řidičské umění Nela. S kamarády jede za kamarádkou do Kyjova na grilování. Kromě zábavy se ale věnuje také akcím s Hotelem Paradise, s ostatními objíždějí kluby a akce. Uvidíte tak Rockyho nebo Nika – bývalé protihráče z lechtivé reality show.
    

Lenka

Kde všude Lenka Kořínková ještě učí angličtinu? Představí vám dívku, která se díky jejím knihám zbavila anorexie. A také ji uvidíme „stajlovat“ oblečení pro časopis. „Kdyby mi dříve někdo řekl, že budu dělat stylingy, tak bych se docela divila, protože zpočátku všem připadalo moje oblékání šílené.“

Míša

Nebyli si jistí, jestli z ruiny dokážou dát dohromady bar. Dali. Fungoval půl roku a pak zjistili, že jim bere zdraví a dech. „Lidi by neměli dělat věci za každou cenu. Nebylo to jednoduchý, zahučely v tom finance a nebylo jich málo,“ shrne Míša svou zkušenost. „Přišli jsme o spoustu peněz, který se nezhodnotily, ale zachovali jsme si zdraví a rozum.“

Tamuna

Je stále v Bratislavě, ale už se chystá zpátky do Čech. Je sama, protože se rozešla s přítelkyní Lulu. „Nějak to prostě nevyšlo, jsem asi na Slovenky příliš divoká,“ vyjádří se ke svým vztahovým peripetiím Tamuna.


Další díl unikátního televizního projektu neohroŽENY uvidíte již v pondělí 15. října ve 22.15 na Prima love.

reklama