NeohroŽENY: VIP milionářka Nela - 11. díl

Nela dostala svou pohádkovou výhru z Hotelu Paradise a stala se z ní milionářka. Výhru oslaví se svými přáteli a rodinou. Co si za peníze pořídí? Kromě oslav se připravuje na natáčení VIP PROSTŘENO!, ve kterém ji také tento týden uvidíte na Prima family.
NeohroŽENY: Nela s kamerou
NeohroŽENY: Nela s kamerou
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Agáta s Kryšpínem se vydají na výlet do Macochy a doma je také zastihne první sníh. Lenka se svěří, které knihy ji v životě inspirují, a od Míši se dozvíme, jestli bude konec světa. Sledujte neohroŽENY již dnes večer ve 22.20 hod. na Prima love.

 

NELA

Nele v bance potvrdili, že jí na účet přišla její vysněná výhra z Hotelu Paradise. „Milion je milion, ale zase na druhou stranu to není tolik; na holčičí blbosti to stačí. Nerada bych ten milion rozfrcala, abych za měsíc nebo dva neměla ani korunu, to bych nechtěla,“ říká o svých plánech Nela. Kromě oslav se připravuje na natáčení pořadu VIP PROSTŘENO!, ve kterém ji také tento týden uvidíte. Byt tak čeká velká čistka. „Udělám čistku v kuchyni, protože jsem se dozvěděla, že budu točit VIP PROSTŘENO!, z čehož mám obrovskou radost. Vyhodím například růžový toustovač.“

 

AGÁTA

Kryšpín jede na svůj první výlet, společně s Agátou pojedou vláčkem do Macochy. Kde budou na svých cestách bydlet? Agáta diváky nechá nahlédnout do svého hotelového pokoje v Brně. S Kryšpínem také zažijí první letošní sníh.

 

LENKA

„Do pětatřiceti let jsem vůbec nečetla, přestože pocházím z intelektuální rodiny. Přečetla jsem kus Ubožáků od Viktora Huga a řekla jsem, že mě to nebaví,“ vzpomíná Lenka na svoje první setkání s literaturou. Jaké knížky čte teď a co ji inspiruje?

 

MÍŠA

Bude konec světa? To je otázka, na kterou se snaží odpovědět nejen Míša. „Bude konec času, Mayové a Inkové měli astrologii zmáklou. My jsme civilizace, která neumí přemýšlet jako oni. Západního člověka nenapadne nic jiného, než že konec času bude konec světa,“ tvrdí Míša.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama