NeohroŽENY: VIP milionářka Nela - 11. díl

Nela dostala svou pohádkovou výhru z Hotelu Paradise a stala se z ní milionářka. Výhru oslaví se svými přáteli a rodinou. Co si za peníze pořídí? Kromě oslav se připravuje na natáčení VIP PROSTŘENO!, ve kterém ji také tento týden uvidíte na Prima family.
NeohroŽENY: Nela s kamerou
NeohroŽENY: Nela s kamerou
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Agáta s Kryšpínem se vydají na výlet do Macochy a doma je také zastihne první sníh. Lenka se svěří, které knihy ji v životě inspirují, a od Míši se dozvíme, jestli bude konec světa. Sledujte neohroŽENY již dnes večer ve 22.20 hod. na Prima love.

 

NELA

Nele v bance potvrdili, že jí na účet přišla její vysněná výhra z Hotelu Paradise. „Milion je milion, ale zase na druhou stranu to není tolik; na holčičí blbosti to stačí. Nerada bych ten milion rozfrcala, abych za měsíc nebo dva neměla ani korunu, to bych nechtěla,“ říká o svých plánech Nela. Kromě oslav se připravuje na natáčení pořadu VIP PROSTŘENO!, ve kterém ji také tento týden uvidíte. Byt tak čeká velká čistka. „Udělám čistku v kuchyni, protože jsem se dozvěděla, že budu točit VIP PROSTŘENO!, z čehož mám obrovskou radost. Vyhodím například růžový toustovač.“

 

AGÁTA

Kryšpín jede na svůj první výlet, společně s Agátou pojedou vláčkem do Macochy. Kde budou na svých cestách bydlet? Agáta diváky nechá nahlédnout do svého hotelového pokoje v Brně. S Kryšpínem také zažijí první letošní sníh.

 

LENKA

„Do pětatřiceti let jsem vůbec nečetla, přestože pocházím z intelektuální rodiny. Přečetla jsem kus Ubožáků od Viktora Huga a řekla jsem, že mě to nebaví,“ vzpomíná Lenka na svoje první setkání s literaturou. Jaké knížky čte teď a co ji inspiruje?

 

MÍŠA

Bude konec světa? To je otázka, na kterou se snaží odpovědět nejen Míša. „Bude konec času, Mayové a Inkové měli astrologii zmáklou. My jsme civilizace, která neumí přemýšlet jako oni. Západního člověka nenapadne nic jiného, než že konec času bude konec světa,“ tvrdí Míša.

Reklama
Reklama