NeohroŽENY: Nelina nová ňadra - 9. díl

Nela má nová ňadra! Jak je s nimi spokojená a budou se líbit i vám? Agáta zaměstná svoji kamarádku Dominiku Mesárošovou – podaří se jí přebalit a převléct Kryšpína?
NeohroŽENY: Nela s kamerou
NeohroŽENY: Nela s kamerou
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lenka Kořínková si užívá Vídně, ale také bude vzpomínat na dobu emigrace a vezme nás do míst, kde žádala o azyl. Tamuna po náročném studiu konečně promuje a Míša je trochu smutná, protože se Noha a Ája odstěhovaly z domu.

 

Lenka

Lenka Kořínková je stále ve Vídni a vzpomíná na začátky emigrace. „Přijeli jsme do Vídně, ubytovali jsme se v hotelu a už odpoledne jsme byli rozhodnutý, že z něj utečeme. Z původního plánu projet si celý zájezd do západního Německa a pak tam zůstat jsme nakonec první den z toho hotelu odešli, všechno tam nechali a jeli jsme rovnou do utečeneckého tábora v Traiskirchenu. A tím začala naše cesta novopečených emigrantů v Rakousku.“ Kromě minulosti si užije také současnou Vídeň, půjde nakupovat a díky přátelům zavítá na VIP večírek.

 

Agáta

„Dominiko, je 18.35, máš na přebalování 3 minuty. Já to mám za 30 vteřin.“ Agátina máma Veronika Žilková bude slavit narozeniny. Jaké od svých dětí dostane dárky? Kromě slavení se u Agáty pracuje – s e-shopem jí pomáhá i babička, která balí objednávky do obálek. „Moje největší pomocnice, co se týče e-shopu, je tady babička. Babi, co balíš?“ vyzvídá Agáta. „Babičku to baví, jinak by to nedělala. Moc to nepublikuj, aby mi neřekli, že si přivydělávám při důchodu. Já to dělám zadarmo a z lásky,“ upřesňuje Agáty babička.

 

Míša

Míšina dcera Ája se odstěhovala společně s „adoptivní dcerou“ Nohou. „Tak si tak přemýšlím, že Ája s Nohou jsou v pohodě, jedinej, kdo není úplně v pohodě, jsem já. Tlačí mě u žaludku, ztěžka se mi dejchá. V životě by mě nenapadlo, že odstěhování mého dítěte budu brát tak emotivně, až mi z toho bude špatně,“ svěřuje se divákům Míša.

 

Další díl pořadu neohroŽENY uvidíte již v pondělí 5. 11. ve 22.20 na Prima love.

Reklama
Reklama