NeohroŽENY a narozeniny – 5. díl

Lenka Kořínková tentokrát vezme diváky na své lekce angličtiny, které probíhají v salonku nebo třeba také v parku na pikniku. Představí vám pana doktora Hrušovského, který jí velmi pomohl.
neohroŽENY (2) - Obrázek 1
neohroŽENY (2) - Obrázek 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dozvíte se také, jakou roli by si Lenka nejraději zahrála. Agáta Hanychová nás vezme s sebou na dovolenou. Kryšpín poletí poprvé letadlem – jak cestu zvládnou? Nela se svěří s tím, co pro ni znamenají její kamarádky, ale hlavně její máma. A také rozvede téma zvětšení svých prsou. Míša a Tamuna budou obě slavit narozeniny. V čem se liší česká a gruzínská oslava?

 
LENKA

Lenka Kořínková divákům představí pana doktora Hrušovského, za nímž přišla, protože měla už po krk tísňových stavů, které řešila alkoholem. „U mě jsi měla tu výhodu, že každýho považuju za zdravýho. Mě vždycky u klienta zajímá podtext, každý může mít nejistotu a z ní pramenící tisíce reakcí,“ vysvětlí pan doktor, jak přistupuje ke svým klientům. A jaký byl podtext právě u Lenky Kořínkové?

 
AGÁTA
Agáta byla na dovolené s Kryšpínem, který letěl poprvé letadlem. Agáta měla velké obavy, že syn celou cestu probrečí – jak to nakonec dopadlo? „Je úžasný lítat s dětmi, vůbec nemáte strach z lítání, protože na to nemáte čas,“ popisuje svou čerstvou zkušenost mladá maminka. Jak to má Agáta se svým soukromím? A jak si bude užívat na dovolené na Sicílii? Které exotické pochoutky tam ochutnala?

 
NELA
Nela se rozhodně nenudí – vezme nás na focení na své podpisové karty a vysvětlí nám, proč chce jít na plastickou operaci prsou. A také nám odhalí svůj postoj ke kamarádům. „Většinou mě kamarádky zradily. Když jsme se přestaly bavit, tak mě začaly pomlouvat, takže si vážím těch kamarádek, které mám. Najít tu pravou kamarádku je jako výhra v loterii,“ vysvětluje Nela.

 
MÍŠA
Ještě nikam nesmí, musí být doma v klidu na lůžku. Už je jí dobře, ale nemá dobrý pocit z baru. I když se vše stihlo, přestává mít pocit, že to byl dobrý nápad. Ukáže nám, jak vykládá karty po internetu. „Byť možná dělám věci, které nejsou racionální, tak k tomu strašně racionálně přistupuju. Kdybych nevěděla, že to nějakým způsobem jde dělat, tak bych to nedělala,“ vysvětluje Míša svůj přístup k výkladu. K narozeninám si nic nepřeje, nemá v úmyslu z toho dělat „monstr akci“, tak se nechte překvapit, jak narozeniny nakonec oslaví.

 
TAMUNA
Tamuna také oslaví narozeniny, samozřejmě v kruhu svých nejbližších přítelkyň. Co dostane od své lásky a jak dlouho se bude slavit?

 
Další díl unikátního televizního projektu neohroŽENY uvidíte již v pondělí 8. října ve 22.15 na Prima love.

Reklama
Reklama