NeohroŽENY a jejich starosti (4. díl)

Lenka Kořínková divákům v dalším, již čtvrtém dílu unikátního televizního projektu neohroŽENY prozradí, jak se stará o svou duši. Nela dodělává byt, ale i přesto si najde čas na výlet a také na focení v sexy spodním prádle...
neohroŽENY (2) - Obrázek 2
neohroŽENY (2) - Obrázek 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tamuna má volný víkend, a tak to podle toho bude také vypadat. Vezme nás na maškarní v Brně a také na výlet do Bratislavy za svou láskou, jak sama říká. Agáta nám opět poodhalí něco ze svých triků jak být krásná, i když má malého syna. Míša je vyděšená ze svého kolapsu, a protože o ni mají všichni strach, starají se o bar sami a ona je doma.

 

„Chystám se na očistnou terapii duše, na kterou chodívám jednou za čas, když se na mě z civilizace nalepí různé negace a duševní bloky. Vidím to jako hygienu, jako když člověk chodí k zubaři a na různé preventivní prohlídky. Tak jako se starám o svoje tělo, starám se i o svoji duši. Terapii si budu prožívat sama, ale uvidíme se na místě, kam na ni chodím,“ zve diváky Lenka Kořínková. Lenka také zabrousí do tématu alkohol a vysvětlí, jak se jí podařilo přestat pít a kdo a co jí v tom pomohlo.

 
Nela dodělává byt, ale jako vždy řeší všechny potřebné věci na poslední chvíli, a tak se můžete podívat, jak se montují světla za tmy a pouze s baterkou. Život ale není jen práce, a tak se Nela vydá na výlet; bohužel v nevhodné obuvi, a tak budí pozornost ještě víc.

 
Tamuna nás vezme k sobě do práce, kde působí seriózněji a zatím jste ji tak ještě neviděli. Většinu času ale stráví po klubech, protože má volný víkend.

 
Občas se stane i to, že stylista přijede za Agátou domů a vybírají šaty u ní na zahradě. S Agátou a jejími přáteli zažijeme grilování v poslední letní večer. Co se tak může u modelky jíst? Dostanou hosté něco jiného než zeleninu?

 
Míša se svěří, že přikládá velký význam hezkým a fungujícím vztahům a také že by si možná přála mít ještě syna. Všichni jsou v baru a jí je smutno, takže má hodně času na přemýšlení. Pořád je ještě vystrašená ze svého kolapsu, protože si nic nepamatuje. Chystá se k lékaři, protože má pocit, že je něco špatně.

 
Další díl unikátního televizního projektu neohroŽENY uvidíte již v pondělí 1. října ve 22.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama