NeohroŽENY a jejich sny (3. díl)

Co vadí Lence Kořínkové na lidech? Jakou má ráda zmrzlinu a kolik kopečků sní na posezení? Dodělá si Nela maturitu? Proč se rozhodla změnit životní styl a začala snídat, i když to doteď nedělala? Jaký má vztah s rodiči? Jak probíhá typický gruzínský sedánek?
neohroŽENY (2) - Obrázek 3
neohroŽENY (2) - Obrázek 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Chlapi sedí a pijou a ženský je obletujou,“ dodává Tamuna. Jestli jste u Agáty dlouho neviděli Mirka, dozvíte se, proč jejich vztah nedopadl a jak to Agáta snáší. „Včera se mi stalo něco hrozně divnýho, omdlela jsem a nepamatuju si, co se stalo hodinu předtím,“ popisuje svůj nepříjemný zážitek Míša. Povedla se otvíračka baru? Proč Míša omdlela?

 
Lenka ráda nakupuje v secondhandech, protože jsou tam originální věci. Když byla malá holčička a něco chtěla, maminka jí to nemohla koupit a říkala jí – až budeš Leničko velká, tak si na to vyděláš a koupíš si to. A tak si tento sen Lenka splnila. Má spoustu různých bot, kabelek, legín a dalších doplňků. Někdy se prochází různými částmi Prahy a přemýšlí, jak to tu všechno viděla, když přijela téměř po osmi letech z Austrálie.

 
Nela pochází z malé vesnice, ale cítí, že její místo je v Praze nebo nějakém jiném velkém městě. V Brně nejsou takové možnosti jako v hlavním městě, kde má možnost se uplatnit, ukázat, co umí, nebo se něco i naučit. Vždycky chtěla vyhrát show, jako byl Hotel Paradise, takže se jí splnil sen.

 
Tamuna se probudila po bujarém večírku, a protože jí party zmohla, její táta jí musí žehlit košili. Tamuna pomáhá s obědem babičce, protože se rodiče pohádali, a tak musí připravit jídlo sama. Na návštěvu dorazila další část rodiny – sestra tatínka, která Tamuně pomůže od kocoviny zázračným lektvarem.

 
Agáta oslavila s Kryšpínem první narozeniny, půjdou na dětský den a také poprvé do školky. Agáta chodí se synem jako každá jiná maminka na hřiště a taky obrečí jeho první den ve školce. „Kryšpínek si ve školce krásně hraje a já jsem netušila, že to bude tak těžký ho tam nechat, takže si utřu slzy a jdu nakoupit,“ říká dojatá Agáta.

 
Tři noci nespali, aby zvládli připravit bar na první otevření. Míša má smíšené pocity, je nervózní, protože pozvali spoustu lidí, a doufá, že vše dobře dopadne. Všechno je připravené, koktejly, muzika a dcery také. Míša už se těší, až si odpočine, byl to pro ní velký stres. Aby toho nebylo málo, vyhořelo jim vedení a Míše se stalo něco divného.

 
Další díl unikátního televizního projektu neohroŽENY uvidíte již v pondělí ve 22.15 na Prima love.

Reklama
Reklama