NeohroŽENY jdou do finále - 12. díl

Dnes večer se můžete těšit na poslední díl neohroŽEN. Lenka se vydá do rodné Opavy a dostane zajímavou pracovní nabídku. Agáta vyrazí na nákup kočárku. Chce nám snad něco naznačit?
NeohroŽENY: Tamuna s kamerou
NeohroŽENY: Tamuna s kamerou
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Míša zavěští a zaměří se na osudové datum 21. 12. 2012. Tamuna pro změnu zahájí politickou kariéru a Nela se dá do bilancování, ale nebude chybět na večírku Hotelu Paradise. Nenechte si ujít závěrečný díl unikátního pořadu neohroŽENY již dnes večer ve 22.15 na Prima love.

 

AGÁTA

„Takhle jsem vypadala čtrnáct dní po porodu. Jdeme vybírat kočárek pro nové miminko. Doufám, že nebudu mít zase chlapečka a budu si moct koupit červenej. Ale jinak to nikomu neříkejte,“ začíná natáčení Agáta. Chce nám snad něco naznačit?

 

LENKA

Lenka se vydává do rodné Opavy. Navštíví místo, kde bydlela. Zajde také do své školy a třídy a do divadla, kde hrál její tatínek. Od ředitele dostane velmi zajímavou pracovní nabídku. Jak se k ní postaví? A dokáže si představit, že by ještě hrála na jevišti?

 

NELA

Jako vždy je Nela akční, chystá se na velkou party s Hotelem Paradise v Kyjově. Také začíná bilancovat: „Pomalu končí rok 2012 a já si každý rok říkám, že by měl být ten další lepší. Kdybych se měla ohlédnout, jaký byl rok 2012, tak jsem ve své podstatě spokojená, dosáhla jsem všeho, co jsem chtěla. V cíli zdaleka nejsem, ale pomalu a jistě se k němu dostávám.“

 

MÍŠA

Chystá se na rozhovor s Anife a těší se na ni, protože má ráda „střelené a upřímné lidi“. A jestli bude 21. 12. apokalypsa? „Nemyslím si, že se to celý přetočí a že se chystá něco ošklivýho,“ míní Míša. Vyloží karty a zkusí se na magické datum podívat z hlediska společenského vývoje. Co nás čeká a nemine?

 

TAMUNA

Vyráží do Kyjova na sraz emigrantů, se kterými dělala volební kampaň. Vypadá to, že sedmileté studium konečně přinese ovoce. Poletí také do Tbilisi a domů do Batumi. „Myslím, že se to moje sedmileté studium někam posouvá,“ komentuje svůj úspěch.

Reklama
Reklama