NeohroŽENY: Čistka u Agáty - 7. díl

Agáta snad nikdy nespí! Nejenže stíhá fotit a zkoušet nový seriál, ale ještě si přivydělává jako kadeřnice. Proč dělala doma čistku? Co vyváděly s Hankou Mašlíkovou v chlaďáku?
neohroŽENY (2) - Obrázek 1
neohroŽENY (2) - Obrázek 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nela se vydá na konzultaci na kliniku plastické chirurgie. Chce totiž zvětšit prsa! Proč se setkala s Martinem Krausem z Cest domů? Lenka se vrací do domu, kde bydlela před emigrací. Jak to tam dnes vypadá? Zavzpomíná na spolužáky z konzervatoře a bývalé kolegy. Jak se daří Míše, když už nemají bar? A zvládne Tamuna státnice, aby se mohla stát velvyslankyní?

 

Agáta:

Agáta se vrhne na čistku baráku. Kdo jí pomůže a kolik to bude stát? „Nevím, co se životem, a tak jsem se rozhodla zavolat paní věštkyni,“ svěřila se do kamery. Splní se, co se od vědmy dozví? Co se týče práce, Agáta se rozhodně nenudí. Dala se i na propagaci šunky, a to v chlaďáku a s Hankou Mašlíkovou.

 

Nela:

Nela se sejde s Dominikou – bývalou soupeřkou z Hotelu Paradise. Pojedou na Zlaté písky a společně se opřou do Zuzany Plačkové, další známé z Hotelu. Vyrazí také na focení do Prahy. Nela doufá, že se sem brzy přestěhuje. Na focení se kromě Evy Decastelo setká i s hercem Martinem Krausem z Cest domů.

 

Lenka:

Půjde se podívat na dům, ve kterém bydlela. Ze sklepa tu tehdy vybíhaly krysy... Jak vypadá příbytek dnes? I když nemá ráda vzpomínky, nechá nás nahlédnout do své minulosti: „S Míšou Kocábem jsem chodila na konzervatoř, ale do jinýho ročníku... Jednou mi na schodech řekl: ‚Kořínková ty mě s****.‘  Zeptala jsem se: ‚Proč?‘ ‚Protože jsi slavnější,‘ řekl mi na to.“

 

Míša:

Ještě před dvěma dny měla jít na operaci ramene, ale zakázala si všechny takové zákroky. Zvládne problém i bez pomoci lékařů? Svěří se divákům, že je ráda, že opustili bar, protože to bylo pro všechny hodně náročné.

 

Tamuna:

Konečně dopsala diplomovou práci a chystá se na státnice. Pokud je zvládne a bude z ní magistra, chtěla by pracovat jako velvyslankyně. Kromě učení ji také čeká práce – moderování Madonna Fever Night.

 
Další díl unikátního televizního projektu neohroŽENY uvidíte již v pondělí 22. října ve 22.15 na Prima love.

Reklama
Reklama