NeohroŽENY: Autogram „za tisícovku“ - 8. díl

Lenka Kořínková se v pondělním dílu pořadu neohroŽENY vydá do Vídně, odkud před lety emigrovala do Austrálie. Nela jde na kliniku plastické chirurgie, aby si nechala zvětšit své vnady.
neohroŽENY (2) - Obrázek 2
neohroŽENY (2) - Obrázek 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Agáta bude za dámu a vyrazí ve velkém stylu na Velkou Pardubickou, ale také do společnosti – a fanouškovi se bude podepisovat na tisícovku! Míša si bude užívat odpočinek v přírodě a Tamuna zažije odvážnou jízdu na motorce.

 

Lenka

Lenka se vydá do Vídně, odkud v roce 1982 emigrovala do Austrálie. Když se tenkrát loučila s Prahou, myslela si, že to je naposledy. Lidé se jí hodně ptají, proč emigrovala a proč se vzápětí vrátila. „Je to jako kdyby měl člověk nějakou chorobu. Ten punc toho útěku z člověka udělá nějakého podivného jedince a o to víc v mém případě, když odešel z úplného vrcholu,“ říká Lenka.  

 

Nela

Kromě toho, že se Nela chystá na plastickou operaci prsou, vyrazí poprvé v životě na operu – a vybrala si Rusalku Antonína Dvořáka. „Rusalka je pohádka a paní tam křičí. Nikdo mě nikdy na operu nevzal a asi by mě to nenapadlo. Nejsem zhýčkaná jenom Prahou, Brnem a večírkama, ale já na rozdíl od vás zajdu i na operu,“ vysvětluje divákům Nela.

 

Agáta

Agáta se kromě starosti o syna Kryšpína, který byl nemocný, vydala poprvé na Velkou Pardubickou. Svému fanouškovi se bude podepisovat na tisícovku a taky vám ukáže, jak udělá z nalíčené Agáty obyčejnou holku.

 

Míša

Míša a její rodina mají velké výdaje za sprchování. Bude tedy zjišťovat, co je výhodnější – sprchování, nebo koupele? Relaxovat bude v přírodě, ale také na motorové čtyřkolce.

 

Tamuna

Tamuna zažije adrenalinovou jízdu na motorce, zahraje si bowling, vydá se na korejský večer a také na zápas v ženském baseballu.

 
Další díl unikátního televizního projektu neohroŽENY uvidíte již v pondělí 29. října ve 22.15 na Prima love.

Reklama
Reklama