Nedokážu nic vyhodit

Nedokážu nic vyhodit

O pořadu

Britové jsou považováni za národ křečků. Doma mají zboží v hodnotě osmnáct miliard liber. Pětadevadesát procent žen přiznává sklon k hromadění věcí. Tento dokument nám přiblíží život čtyř různých žen, které spojuje až chorobná touha po věcech. První protagonistkou je Simmy Moorová z Londýna, která pracuje jako manažerka.

Doma má oblečení za čtvrt milionu liber. Miluje drahé značkové zboží a je schopná strávit v obchodě i čtyři hodiny. Nikdy neodchází s prázdnou a bere i velikosti, které nemá šanci obléknout. Koupí hadříky jen proto, že jsou od jejího oblíbeného návrháře. Partner už toho měl plné zuby a odstěhoval se od ní. Vlastně jí dal ultimátum. Simmy ho má ráda, jenže své oblečení, šperky, hodinky, boty a kabelky také. Nechce se ničeho vzdát.

Odnesla část oblečení do práce a objevuje kousky, které dlouho ani neviděla, natož aby je nosila. Mimo jiné najde náušnice za šest tisíc dolarů, které neměla nikdy na uších. Její odhodlání zbavit se věcí pomalu slábne, nakonec se však zase vzchopí. Rozhodne se uspořádat výprodej, aby získala alespoň část peněz zpět. Její osobní dluh činí sto tisíc liber. K tomu má tři hypotéky na dům a přečerpané konto v bance.

Výprodej ji stojí spoustu práce, ale o zájemce je nouze. Prodá zboží za dvě stě liber. Musí zvolit jiný způsob. Rozhodne se pro bleší trh…