Nahá jsi krásná

Nahá jsi krásná

O pořadu

Dobrý den, dámy! Konečně je tu pořad, který odstartuje revoluci – změní váš pohled na sebe samotné! Pokud si myslíte, že vaše tělo není právě ideální, přidejte se k nám. Sledujte pořad Televize Prima Nahá jsi krásná. Neuvažujte už stejně jako čtyři z pěti žen, které nenávidí své tělo! Spojme se, pokud jste rozhodnuté změnit své myšlení a konečně se začít mít ráda taková, jaká jste. Je čas zbavit se negativních myšlenek. Nechceme vás jen naučit mít ráda svůj obraz v zrcadle. Chceme, abyste se tělem, které vlastníte, chlubily. A dokonce nahé! Protože: NAHÁ JSI KRÁSNÁ!

 

NAHÁ JSI KRÁSNÁ je pořad Televize Prima, který ukazuje ženám jejich těla tak, jak je dosud nikdy neviděly. Každý týden prožijeme příběh jedné ženy, která je velmi nespokojená se svou postavou. Zejména s některými konkrétními partiemi. S pomocí našich expertů, zejména pak moderátora a průvodce Libora Šuly, ženám ukážeme, jak vypadat a cítit se „milionově“.

 

Sledujte s námi dojemná setkání se ženami, které mají dojem, že jejich těla nejsou krásná, a přitom si jejich okolí myslí opak. Naučte se mít rády samy sebe. Rádi vám pomůžeme.