Solidarita mezi herci z Myšlenek zločince. Takto podporují Shemara Moora a boj proti roztroušené skleróze!

Myšlenky zločince už existují na televizní obrazovce dvanáctým rokem. Obsazení se příliš nemění a je to znát. Proč? Protože přátelství mezi herci je opravdové. Takto třeba na svých sociálních sítích podporovali boj proti roztroušené skleróze, který začal představitel detektiva Dereka Morgana.
Shemar se svou kolegyní, které neřekne jinak než Baby Girl
Shemar se svou kolegyní, které neřekne jinak než Baby Girl
Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nedávno jsme vás informovali o tom, že i sexy Shemar Moore má svá trápení. Nejde ani tak o něj, jako o jeho nejbližší a nejmilejší osobu na celém širém světě. Ano, jedná se o jeho vlastní maminku, jíž byla před několika lety diagnostikována zákeřná nemoc s názvem roztroušená skleróza.

Sám se nedávno svěřil jednomu z amerických deníků o tom, že boj s takovou nemocí neprožívá jen osoba diagnistikovaná, ale i celá rodina. Shemar jako syn si dlouho nechtěl vážnost situace připustit a dával matce banální rady. "Vem si aspirin, zajdi si na masáž a zaspi to. Budeš v pořádku," říkával matce první roky její nemoci. Více se dozvíte tady.

Až po několika letech mu došlo, že to rozhodně není legrace. Maminku si přestěhoval ze San Francisca do slunného L.A., kde vlastní dům. Zde také dlouhá léta natáčel Myšlenky zločince a v práci pro stejný televizní kanál bude pokračovat dál v hlavní roli nového seriálu S.W.A.T.

Baby Girl kolekce a boj proti roztroušené skleróze

V roce 2015 dokonce založil módní řadu s názvem Baby Girl, kdy část peněz prodaného oblečení jde na přímou pomoc lidem, kteří trpí roztroušenou sklerózou. A jeho kolegové ze seriálu ho na všech možných sociálních sítích podpořili mimo jiné i vtipnými selfies.

Užijte si Shemara Moora v Myšlenkách zločince na Prima LOVE toto pondělí ve 20.15!

Uložit

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama