A. J. Cook vyděsila své fanoušky. Zemře v seriálu Myšlenky zločince?

Křehká blondýnka, členka speciálního FBI týmu v seriálu Myšlenky zločince, dost nemile překvapila své fanoušky selfiečkem ze seriálového placu. Je to konec seriálové postavy J.J.?
Myšlenky zločince - zkrvavená A.J. Cook
Myšlenky zločince - zkrvavená A.J. Cook
Instagram.com

Herečka A. J. Cook je v krimiseriálu Myšlenky zločince od začátku jeho vzniku, a tak ji diváci milují celých dvanáct sérií. V Americe momentálně premiérově běží zatím poslední, tedy dvanáctá série, s další řadou se překvapivě počítá, ačkoliv televizní kanál CBS tento rok zrušil hodně úspěšných seriálů. Tato blondýna je jednou z hereček, které rády informují své fanoušky na sociálních sítích, na co se mohou těšit v budoucích dílech.

A tak není divu, že se diváci a fanoušci herečky dost vyděsili ve chvíli, kdy na svůj Instagram poslala šokující fotku zakrvácené J.J. ve večerních šatech. Jediné, co nás ale může uklidnit je to, že jako správní fanoušci bychom o odchodu takové hvězdy už oficiálně věděli. A.J. se k ničemu oficiálně nevyjádřila, a tak můžeme odtušit, že tento seriálový charakter čeká ve dvanácté řadě nejspíš hodně "zábavy".

Myšlenky zločince - Matthew Grey Gubler a A.J. Cook - Obrázek 7
Myšlenky zločince - Matthew Grey Gubler a A.J. Cook - Obrázek 7
Instagram.com

Vy na Prima LOVE momentálně můžete sledovat 10. řadu. V Atlantě srazilo auto novináře, který se choval před smrtí velmi podivně. Speciální tým FBI je požádán o prošetření, zda šlo opravdu jen o nehodu…

Hereččin syn v seriálu není herec

Zajímavostí o A. J. Cook je i to, jak zkombinovala mateřství a náročnou práci herečky v americkém krimiseriálu Myšlenky zločince. Své dítko si totiž bere nejen na natáčení, ale rovnou i na plac. Její syn totiž v seriálu hraje jejího seriálové syna, což se vidí málokdy.

VÍCE SE O TÉTO DELIKÁTNÍ ZÁLEŽITOSTI DOZVÍTE TADY

Myšlenky zločince - A.J. Cook se synem
Myšlenky zločince - A.J. Cook se synem
Instagram.com

A. J. Cook se zkrátka rozhodně nehodlá vzdávat svého osobního života, zvlášť tehdy, kdy už nejde jen o partnerský život, ale hlavně o rodinu s dětmi. S manželem si i tak dokáže zajet na parádní dovolenou.

PODÍVEJTE SE, S KÝM HEREČKA A. J. COOK SDÍLÍ ŽIVOT.

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O A. J. COOK Z MYŠLENEK ZLOČINCE

Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama