5 věcí, proč je agentka Emily z Myšlenek zločince nepostradatelná

Do seriálu Sběratelé kostí nastoupila v jeho začátcích, aby z něj po několika sezonách mohla odejít. Jenže speciální agentka Emily Prentissová je zase zpět a nutno dodat, že je pro tým je nepostradatelná. Podívejte se na několik důvodů proč.
Myšlenky zločince - Emily Printess jako speciální agentka
Myšlenky zločince - Emily Printess jako speciální agentka

reklama

Speciální agentka Emily Prentissová k službám

Do BAU byla nasazena po rezignaci Elle Greenwayové kvůli záměru velitelky sekce Erin Straussové vyměnit agenta Hotchnera na pozici velitele útvaru. Než aby Straussové v tomto záměru vyhověla, však raději skončila a odvolala se na svou nenávist k politice. Později se vše vyjasnilo a Prentissová tak mohla nastoupit zpět do BAU.

Emily s agentem Derekem Morganem pojí blízké přátelství, blízký vztah má také k Jordan Toddové, která dočasně zastupuje JJ během její mateřské.

Myšlenky zločince - Matthew Grey Gubler a A.J. Cook - Obrázek 2
Autor: Instagram.com Myšlenky zločince - Matthew Grey Gubler a A.J. Cook - Obrázek 2

A proč je tato seriálová postava tak důležitá pro celý tým?

1) Podporuje celý tým, a to každého zvlášť, jelikož všechny své kolegy zná několik let. Dokáže vycítit, kdy je Morganovi zle, stejně jako moment, kdy se Reidovi hroutí svět.

2) Zajímá se o osobní životy svých agentů, ačkoliv by nemusela, ale moc dobře ví, že dobré osobní vztahy jdou ruku v ruce s dobře odvedenou prací. Speciálně dr. Reid by jí mohl několikrát poděkovat.

Myšlenky zločince - Emily Printess
Myšlenky zločince - Emily Printess

3) Požaduje stejné zacházemí jako se zbytkem týmu. Takže žádné ulité lístky do divadla!

4) Má spoustu zkušeností jako agentka, nejenže pracuje pro Američany, ale pracovala v Londýně také pro Interpol. Dokáže tedy skvěle poradit ve vyhrocených situacích.

5) Její osobní kvalitu můžeme odhadnout i z faktu, že ji celý její tým zbožňuje. Znáte snad takového šéfa?

Sledujte Myšlenky zločince na Prima KRIMI každé pondělí ve 20.15!

reklama

reklama