Moje svatba

Moje svatba

O pořadu

Isabelle Dardenová je úspěšná mladá žena, která se živí restaurováním starých domů, které potom se ziskem prodává. Je svobodná a šťastná. Radost jí kazí pouze skutečnost, že jí přítelkyně a také matka Lillian neustále dohazují nápadníky a naznačují, že by se měla vdát. Teprve potom by prý byla „opravdu šťastná“. Isabelle by jim ráda dokázala, že přestože proti mužům nic nemá, vystačí si i sama. Rozhodně se nehrne do sňatku jen proto, že „se to sluší“.

 

Právě opravuje nový dům a na stavební práce si najímá Roye, padesátníka, který jednoho dne přivede syna Colina. Isabelle se domnívá, že i Colin je dělník, který vypomáhá otci v rodinné firmě. Přítelkyně Amy jí mezitím domluví rande s jistým Jimem, výrobcem štítků na šaty, který je nejen tlustý a neustále se směje vlastním vtipům, ale také nekonečně nudný. Isabelle opět čelí nátlaku přítelkyň, pokud jde o svatbu, a po jedné náhodné poznámce se rozhodne: Aby všem dokázala, že je sama sebou a nenechá se do ničeho vmanipulovat, uspořádá svatbu sama se sebou! Myšlenka je to vskutku až příliš originální a nadchne snad pouze jejího homosexuálního kamaráda Billa. Ten ihned začne obstarávat vše potřebné. Matka Lillian je zprvu zděšená, pak však dceru podpoří.

 

 V téže době se začnou Isabelle a Colin sbližovat. Vyjde najevo, že Colin vystudoval na Harvardu architekturu a ve volných chvílích jezdí s fiakrem v dobovém kostýmu a vozí turisty. Isabelle je s ním dobře, rozumějí si po všech stránkách. Nakonec spolu začnou chodit. Současně ale pokračují přípravy na svatbu. Amy, které se Isabellina myšlenka nelíbí, začne chodit s Jimem. Brzy dokonce oznámí zasnoubení. Isabelle se nestačí divit. Její úmysl s podivnou svatbou se dostane na internet a Isabelle chodí denně množství reakcí. Mnohé jsou příznivé. Některé mladé ženy ji považují za svůj vzor, protože i ony chtějí dokázat, že život singl může být pestrý a šťastný. Isabelle je nakonec pozvána do známé show Nancy Singerové. To už se o jejím kroku dozví celá země...