Milujete krasobruslení? Podívejte se na 4 zajímavé filmy o lásce k ledu

Po zimních olympijských hrách plných životních příběhů, jako je ten o Ester Ledecké, se na Prima LOVE můžete podívat na snímek o bývalé krasobruslařce, která se snaží dostat zpět na vrchol, ačkoliv doma má už rodinu. Máme pro vás i další inspirativní filmy o krasobruslení.
Já, Tonya
Já, Tonya

reklama

Co uvidíte v sobotu večer na Prima LOVE?

Snímek Ledová vášeň vypráví o tom, že nikdy není pozdě.

Mladá krasobruslařka Mattie si vážně zraní koleno a nemůže dál trénovat. V novém domově, kam se i s rodinou přestěhuje, narazí na šikovného trenéra a pokusí se znovu vrátit na led…

Ledová vášeň JP
Ledová vášeň JP

Na Prima LOVE uvidíte tento film už ve 20.15 v sobotu.

3 další inspirativní filmy o krasobruslení

Inspirace není nikdy dost, pokud jste to vy, kdo miluje příběhy se sportovní tematikou, které zahrnují dřinu, vášeň a mezilidské vztahy, které ke sportovním výkonům také patří a dokážou je ovlivňovat.

Já, Tonya

Robbie Margot je za film Já, Tonya nominovaná na Oscara
Robbie Margot je za film Já, Tonya nominovaná na Oscara

Nejčerstvější černá komedie a drama v jednom s nejslavnějším sportovním příběhem v novodobé historii. Tonya Harding patřila svého času mezi nejlepší krasobruslařky světa, všichni si ji ale budou navždy pamatovat ve spojení s šokujícím útokem na její soupeřku Nancy Kerrigan. Hlavní představitelka Tonyi, Margot Robbie, je za tuto roli nominovaná na Oscara.

Ledové ostří

Ledové ostří 3: Splněný sen
Ledové ostří 3: Splněný sen

Super komedie plná parodických scén, u které se rozhodně zasmějete. Když Will Ferrell a Jon Heder přijdou na šampionátu v krasobruslení o medaile jako jednotlivci, rozhodnou se je dva rivalové získat společně – v soutěži párů. Netradiční krasobruslařskou dvojici však čeká spousta nástrah...

Princezna ledu

Princezna ledu
Princezna ledu

Romantická komedie pro menší princezny, které se nebojí snít. Princezna ledu je nepřekvapivě o dívce, která má velký sen, chtěla by se stát nejlepší krasobruslařkou světa. Její maminka ji ovšem vidí jako studentku Harvardu. Získá si Casey své místo na zemi, které chce ona sama?

Sledujte sobotní snímek Ledová vášeň na Prima LOVE ve 20.15!

reklama

reklama