Sobotní příběh ze života odhalí Krutou pravdu vraha

Mladá žena jménem Kelly se nemůže smířit s vraždou sestry, která nebyla nikdy vyřešená. Vyhledá tedy pomoc spisovatele detektivek a doufá, že ji dovede k vrahovi. Příběh, který se ještě pěkně zkomplikuje, uvidíte v sobotu na Prima Love ve 20.05!
Krutá pravda - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Napínavý kanadský thriller s hlavní postavou jménem Kelly vás zavede do záhadné minulosti její sestry. Ta vystřídala mnoho mužů, ale jednoho měla nejraději. Pak však náhle zmizela, našli ji mrtvou. Nikdo o ní neví nic, jen Kelly se snaží najít vraha. A dost netradičním způsobem.

To uvidíte na Prima Love v sobotu večer!

Graydon Jennings pořádá autorské čtení svého nového detektivního románu. Hlavní postavou je vrah, který své oběti zabíjí velmi pomalu. Kelly je zrovna v práci v místním baru a sleduje Graydona v televizi. Další den se rozhodne koupit si jeho knihu. Čím déle čte, tím více jí zápletka připomíná vraždu její sestry, která nebyla nikdy vyřešena. Rozhodne se konečně zjistit, kdo ji zabil. Jede tedy na Graydonovu autogramiádu. Chce, aby jí pomohl. Umí totiž přemýšlet jako vrah. Spisovatel po chvíli váhání souhlasí a nastěhuje se na čas ke Kelly. Začne pročítáním deníku její sestry. Allison měla mnoho mužů, ale zdá se, že jednoho skutečně milovala. Přezdívala mu Cicero a byl to senátor. Stopa vede do Washingtonu.

Krutá pravda
Krutá pravda

Kdo je záhadný Cicero?

Senátor Hartford dostane vzkaz od Kelly a velmi ho rozruší. Nechá ženu sledovat, jeho pobočník ji musí zastrašit. Kdyby vyšel najevo milostný poměr s Allison, jeho kariéra by skončila. Allison psala v deníku o své panence. Kelly vysvětlí Graydonovi, že ji vozila všude s sebou. Pak si uvědomí, že panenka měla stejné jméno jako senátor.

Kelly je opět v práci. V noci jede domů. Vtom uvidí ve zpětném zrcátku vůz. Stále zapíná a vypíná světla, pořád dokola. Kelly je vyděšená, ale podaří se jí ujet. Kelly s Graydonem se vydají do Washingtonu. Senátorova asistentka je nechce pustit do jeho pracovny. Kelly k politikovi přece jen pronikne. Jdou spolu do parku. Hartford měl s její sestrou skutečně poměr. Ale nezabil ji. Kelly si o tom však myslí svoje...

Sobotní večer na Prima Love bude ve znamení Kruté pravdy ve 20.05!

Reklama
Reklama