Geislerová, Koleník a Fialová. Nový seriál o vztazích Kdyby bylo kdyby uvidíte na Prima LOVE

Životní osudy tří různorodých manželských párů z rozdílných společenských vrstev se proplétají rodinnými, přátelskými a mileneckými vztahy a vazbami. Jejich touhy a tajemství se den za dnem postupně odkrývají. Sledujte slovenský seriál se známými hereckými jmény.
Kdyby bylo kdyby – Láska, sex a štěstí (1) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každý jsme nějaký. A každý jsme jiný. Ale vždy máme něco společného… Hlavními hrdiny seriálu Kdyby bylo kdyby jsou tři manželské páry z různých společenských sfér. Igor (Ján Koleník) a Adéla (Zuzana Fialová) nemají děti a žijí idylický život v domě s výhledem na celou Bratislavu. Užívají si peníze, které vydělali ne vždy poctivým způsobem. Tomáš (Roman Luknár) a Ingrid (Diana Mórová) mají šestnáctiletou dceru Mirku (Kristína Svarinská), krásný byt a slušnou práci. Nemají se úplně špatně, přesto jim něco chybí. Monika (Anna Geislerová) a Honza (Marián Miezga) mají tři děti, jsou s nimi natěsnaní v malém bytě a neustále se hádají. Osudy manželských dvojic se vzájemně proplétají. Na první pohled odlišné životy jsou ve skutečnosti úzce propletené rodinnými, přátelskými a mileneckými vztahy a vazbami. Jejich touhy a tajemství se den za dnem postupně odkrývají.

Kdyby bylo kdyby  5
Kdyby bylo kdyby 5

Poznejte 7 zajímavostí ze seriálu

Jednotlivé epizody seriálu na sebe navazují jenom volně. Každá tvoří uzavřený příběh a zachycuje jeden den v životě hlavních hrdinů.

Díky vysokému rozpočtu na natáčení jde o jeden z nejdražších slovenských seriálů.

V jedné z vedlejších rolí nechybí ani Tomáš Hanák jako gynekolog, který zajímavým způsobem zasáhne do vztahu Tomáše a Ingrid.

Kdyby bylo kdyby  3
Kdyby bylo kdyby 3

Kapela U3, kterou mají bratři Tomáš a Jano, vystupuje jako revival slavné skupiny U2. V seriálu se proto často objevují její dobře známé hity.

Seriál Kdyby bylo kdyby je snímaný stejným způsobem jako film. Natáčelo se výhradně v exteriérech nebo skutečných interiérech. Ani jeden záběr nevznikl ve studiu.

Natáčelo se špičkovými digitálními kamerami RED.

Název Kdyby bylo kdyby byl původně jenom pracovní. Uvažovalo se o názvu S tebou, bez tebe. Ale původní pracovní název se nakonec natolik vžil, že už zůstal.

Sledujte první díl slovenského seriálu  Kdyby bylo kdyby – Láska, sex a štěstí ve čtvrtek ve 22.00 na Prima LOVE. Kdyby bylo kdyby můžete na Prima LOVE sledovat od úterý do čtvrtka!

Seriál můžete sledovat i online po televizním odvysílání na iPrima.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama