Jednou ano, třikrát možná

Jednou ano, třikrát možná

O pořadu

Třicátník z Manhattanu Will Hayes se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech – o dívce ze sousedství Emily, o nejdůvěrnější přítelkyni April i o volnomyšlenkářské Summer. Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci.

Will Hayes pracuje v reklamní agentuře a je uprostřed rozvodového řízení. Jedinou jeho radostí je jeho desetiletá dcera Maya. Maya a její spolužáci právě absolvovali první přednášku o sexu, což vyvolalo povyk, a Maya se začne vyptávat na otcův milostný život. Nakonec se jí povede z táty dostat příběh o jeho třech životních láskách. Will má právo změnit jména v příběhu, a Maya musí uhádnout, která z žen je její matkou.

Will nejprve mluví o své lásce z domova, o Emily. On se kvůli kariéře přestěhoval do New Yorku, ona zůstala v Madisonu. Když Will odjíždí, Emily mu dá dárek pro svoji kamarádku Summer, která žije v New Yorku. Will se má stát členem propagačního týmu Billa Clintona při volbě prezidenta. V práci si najde přátele a seznámí se s April...

Will má stále ještě dárek pro Summer a rozhodne se ho rozbalit. Je to deník, v němž Summer popisuje sexuální experiment mezi ní a Emily. Will se rozhoupe a jde předat Summer její deník. Nejprve narazí na jejího přítele Hamptona, slavného staršího spisovatele, a opije se s ním. Když ho Summer vzbudí, Will jí předá dárek a přizná se, že něco četl. Se Summer se nakonec políbí...

Willovi se začne v práci dařit a seznámil se blíže i s April. Zjistí, že April hledá velmi cenné vydání Jany Eyrové, které jí dal otec tři týdny před svou smrtí a napsal jí tam velmi krásné věnování. Jenže Aprilina matka prodala dům a kniha se ztratila. April po ní od té doby pátrá. April a Will se také políbí. Ráno na Willa čeká u něj v pokoji Emily, ale jeho spolubydlící jí řekne, že Will je na pracovní cestě. Will se rozhodl Emily požádat o ruku, ale ta se mu místo odpovědi přizná, že se vyspala s jiným. Jejich vztah tak končí.

Když Bill Clinton vyhraje volby, začne Willovi pravá kariéra, a to s kampaní Arthura Robreda na post guvernéra. April odjela cestovat a s Willem si dopisují, stali se z nich přátelé.

Hampton pozve Willa na čtení svojí knihy, kde se Will setká se Summer. Domluví se spolu na článku o Robredovi a Will ji pozve na večeři. Tam mezi nimi přeskočí jiskra a nakonec z toho je vztah. Jednoho dne ale zavolají Summer do nemocnice, kde leží Hampton se zraněním. Hampton jí vyčte, že do článku o Robredovi nenapsala pravdu o jeho černých obchodech, uplácení atd. Hampton je překvapen i tím, že je Summer do Willa zamilovaná.

Will má starosti se slavnostní večeři pro podpoření Robredovy kampaně, na kterou přijede i Bill Clinton. Will to nakonec zvládne a také se setká s April. Řekne jí, že chce Summer požádat o ruku. April žárlí a je naštvaná, že jí Will nic neřekl. Vrátila se domů kvůli němu, což Willovi nikdy nedošlo – na to ho během vyprávění upozorní až Maya.

Ještě před začátkem slavnostní večeře přijde za Willem Summer a ukáže mu nový článek o Robredovi, který odhaluje všechny jeho špinavosti. Will se s ní proto rozejde a žádost o ruku se samozřejmě nekoná. Kromě vztah ukončí i Willova kariéra.