Jamie vaří super rychlovky

Jamie vaří super rychlovky

O pořadu

Nejnadanější a nejhbitější kuchař na světě vaří tak svižné rychlovky, že to zvládne za čtvrt hoďky. A přitom to jsou pořád samé chuťovky!

 

Originální název: Jamie’s 15 Minute Meals

Země a rok výroby, distributor: USA, 2012, Freemantle

Žánr: lifestyle

Série: 1.

Počet epizod: 40

Délka epizody: 30 min.

Vysílání: od 28. 1. každý den od 17.30 hod.

 

Jamie Oliver navazuje na fenomenální úspěch své show o vaření „Jamieho rychlovky“ a ještě zvyšuje tempo. Jamie vaří super rychlovky je ideální zásobník nápadů pro všechny hladovce, kteří nemají na přípravu chutného a zdravého jídla víc času než pouhých 15 minut. A aby toho nebylo málo, během každé ze čtyřiceti půlhodinových epizod Jamie zvládne hned dvě super rychlovky. Už máte prostřeno?

 

Jamie se ohání svým šarmem a vyhlášeným stylem, zůstává nohama na zemi a diváky provádí přípravou každého pokrmu v reálném čase. Můžete se proto spolehnout, že slíbených 15 minut není žádný marketingový trik přežraného kuchaře. Čtvrt hoďka je zkrátka čtvrt hoďka!

 

Tipy a triky pro ty, kteří se odhodlají obohatit každodenní vaření takovým jídlem, jaké vybočuje z běžného týdenního stravovacího režimu, nemůžou chybět. Jamie má na menu chuťovky všech druhů a proveniencí od dobře známé tabule západní Evropy až po exotiku východní Asie. Klasická britská a středozemní jídla doplňují indické, thajské a čínské příchutě. Zaručeně si na nich smlsne celá rodina.

 

Hledáte inspiraci a trochu vzrušení? Jamie vám předvede, co se dá snadno uvařit za super krátkou dobu, klidně každý den vašeho hektického týdne.