Hříšná láska

Hříšná láska

O pořadu

Lásku sběračky kávy Palomy a bohatého dědice Diega čekají těžké životní zkoušky.

Originální název: Cuando Seas Mia
Mexiko 200–2002, Avant Venture
Žánr: telenovela
Počet epizod: 238
Délka epizody: 42 minut

Tvůrci: Fernando Gaitan, Jose Luiz Duran

Hrají: Silvia Navarrová / Paloma / Elena Olivares, Sergio Basañez / Diego Sanchez Serrano, Anette Michelová / Bárbara Sánchez Serrano, Rodrigo Abed / Fabián Sánchez Serrano, Martha Christiana / Berenice Sánchez Zambrano, Margarita Gralia / Ángelo Serrano de Sánchez a další

 

O seriálu

Mladá Paloma a její matka Soledad pracují jako sběračky na kávové plantáži. Paloma má ale větší životní ambice. Ve volném čase pilně studuje a sní o ideálním muži, kterého snad jednoho dne potká a bude milovat. Když zemře známý kávový magnát Don Lorenzo Sánchez, na jeho haciendu Casa Blanca se sjedou všichni dědicové. Je mezi nimi vnuk Diego, který má po ukončení studií převzít plantáž. Diego a Paloma se do sebe vášnivě zamilují a slíbí si, že na sebe rok počkají. Diego totiž musí nejdříve odcestovat a získat vysokoškolský titul. Ale život nikdy není jednoduchý a osud jim postaví do cesty ohromné překážky. Diegova rodina – hlavně bratranec Fabián s manželkou Barbarou – mocně intrikuje. Hrdinku čeká řada nesnází. Od cesty do Londýna a zlomeného srdce, když se Diego ožení s jinou, po těhotenství a změnu identity. V prostředí plném chamtivců a nekonečných sporů kolem vlastnictví Casa Blancy může Diega a Palomu spasit jedině pravá láska.

 

Herci

Silvia Navarrová
Silvia Angelica Navarro Barva se narodila roku 1978 v mexickém městě Irapuato, ležícím na úpatí pohoří Arandas. Vystudovala hereckou školu Centro de Formacion Actoral v Mexico City, kde si televizní stanice Azteca vychovává protagonisty pro své pořady. Silvia s televizí Azteca podepsala smlouvu a zahrála si hlavní role v telenovelách Perla (1998) a Montecristo (2006). Účinkovala i v divadelních hrách, v televizi moderovala dětskou soutěž a objevila se v několika filmech. Například ve 3D filmu Dragones: Destino de fuerte, kde namluvila animovanou dračici. S hereckým kolegou Sergio Basañezem si zahrála hned ve třech telenovelách – Catalina y Sebastián, La Calle de  las novias a v Hříšné lásce. V roce 2008 přešla ke stanici Televisa a stala se hrdinkou telenovel Mañanas Para Siempre a Cuando Me Enamoro.

Sergio Basañez
Narodil se roku 1970 v mexickém Veracruzu. S herectvím začal v už v útlém věku, a než získal větší role v telenovelách, alespoň v nich během studia na herecké škole televizní stanice Televisa čas od času hostoval. Současně vystudoval práva. Ve 22 letech získal první hlavní roli v seriálu Sueño de Amor a v roce 1994 se odstěhoval do Miami, aby tam hrál v soap opeře Morelia. Od roku 1999 pracuje pro televizi Azteca a za Hříšnou lásku dostal cenu za nejlepšího herce v hlavní roli. Jinak je známý ze seriálů Skrytá vášeň a Vášeň a nenávist. V Mexiku se průběžně objevuje v mnoha divadelních muzikálech a dětských hrách. V letech 2005 až 2006 natočil extrémně úspěšnou telenovelu Amor en Custodia, kde hrál drsného a zároveň něžného bodyguarda.

Zajímavosti

Hříšná láska je mexická verze kolumbijské telenovely Café con Aroma de Mujer.