Peníze svým dětem nedávám, budou si je muset vydělat, říká šéfkuchař Gordon Ramsay

Jeden z nejslavnějších (televizních) šéfkuchařů na světě má za sebou stovky televizních epizod různých reality show o vaření, ale vlastní i několik světových restaurací. Jeho čtyři děti z bohatství Gordona Ramsayho nemají nic. Všechno si budou muset vydělat samy.
Gordon Ramsay - s rodinou
Gordon Ramsay - s rodinou
Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Výbušného Gordona Ramsayho můžete sledovat od pondělí do neděle na Prima LOVE v 18.45 (nebo ve 13.25) v pořadu Gordon Ramsay: Mistrovské vaření.

Slavný kuchař pořádá svůj nový kurz vaření. Zapomeňte na složitosti a dřinu, které vás normálně čekají v kuchyni. Naučíte se jednoduché a přesto úžasné recepty...

Miliárdář z kuchyně

Speciálně na televizním kanálu Prima LOVE můžete nejoblíbenějšího šéfkuchaře na světě sledovat pravidelně každý den v jeho různých televizních pořadech. Všechny se ale týkají jednoho tématu, kterým žije den co den – vaření.

Gordon Ramsay sice založil několik světových restaurací, ale nejvíce peněz, a to přesně 4 miliardy, si vydělal díky televiznímu byznysu a své drsné povaze, která diváky po celém světě neskutečně baví.

Gordon Ramsay se synem
Gordon Ramsay se synem
Instagram.com

Jeho děti se tak dobře nemají

Mohlo by se zdát, že jeho čtyři děti, které má s manželkou, tak v klidu můžeme zařadit do škatulky zlatá mládež. Na to si však Ramsay dává velký pozor. "Dětem žádné peníze s manželkou nedáváme. Domluvili jsme se tak na výchově už od začátku. Chci, aby si všechno vydřely samy a znaly hodnotu peněz," vysvětluje Gordon Ramsay.

Zároveň dodává, že svůj postoj dodržuje, jednou totiž jeho dcera letěla v první třídě letadlem a vedle ní seděla popová hvězda Jennifer Lopez. "To bylo už moc, chci, aby z mých dětí vyrostli pracovití lidé, kteří nečekají, že jim všechno přijde na stříbrném podnose. Takto svět nefunguje, je zbytečné je zahrnovat luxusem," svěřil se britským médiím, a tak jeho dítka cestují v ekonomické třídě. Dokonce nechodí ani do jeho luxusních restaurací, kde by samozřejmě mohla hodovat od rána do večera. Podle Ramsayho tam byla však jen jednou, když jedno z nejmenších slavilo narozeniny. Ramsay zkrátka nechce, aby si jeho děti zvykaly na luxus.

Podívejte se na vařicí pořad Gordon Ramsay: Mistrovské vaření každý den ve 13.25 nebo v 18.45.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama