Tvrďák Pierce Brosnan zahraje milujícího otce ve snímku Evelyn

Ve stastistikách jeden z nejoblíbenějších Bondů vůbec neměl na filmové role příliš štěstí. Od Zlatého oka se však všechno změnilo. Vy si ho na Prima love v pátek ve 20.15 užijte ve snímku Evelyn, kde bojuje o rodinu.
Pierce Brosnan ve filmu Evelyn
Pierce Brosnan ve filmu Evelyn
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dramatický snímek Evelyn je o tom, jak muž někdy musí bojovat, aby se mohl stát otcem. Na Prima love uvidíte filmovou premiéru amerického snímku Evelyn, který se natáčel v koprodukci v Německu, Irsku a Nizozemsku. V pátek ve 20.15 uvidíte příběh muže, jenž se snaží poprat s byrokracií a společenskými předsudky o tom, že muž nemůže být tím nejlepším rodičem.

Chudý otec horší než žádný otec?

Desmond Doyle vychovává sám tři děti. Ve chvíli, kdy se jeho finanční situace zhorší, zasáhne soud a odebere mu je. Nešťastný otec se s tím nechce smířit a je rozhodnut o své milované bojovat…

Příběh se odehrává v padesátých letech, kdy měl soud i církev  právo rozhodnout o odebrání dětí a jejich umístění do sirotčince. Desmond se toto rozhodnutí snaží s pomocí svých přátel zvrátit u Nejvyššího soudu. Jejich příběh se uchoval v paměti lidí jako důkaz o otcovské lásce a síle lidského ducha.

Film byl inspirován skutečně žijícím hrdinou Desmondem Doylem a jeho dětmi Evelyn, Mauricem a Dermotem.

Film Evelyn uvidíte na Prima love ve 20.15!

Podívejte se na reportáž slavných lamačů ženských srdcí, z kterých se stali slavní tatínci milující svá dítka:

Že by se bouřliváci opravdu usadili? To ukáže čas!

Vyměkli? Z lamačů srdcí jsou pyšní otcové! (TOP STAR video)

Reklama
Reklama