Kde se natáčejí nové příběhy Doktora z hor? Podívejte se na nádhernou přírodu

Premiérové díly nového Doktora z hor můžete sledovat každý den na Prima LOVE v 18.00 a v 19.00. Fanoušky seriálu kromě skvělých příběhů oslní vždy celá krajina, kde místní doktor léčí... Kde se Doktor z hor natáčí?
Doktor z hor: Nové příběhy se natáčejí v Tyrolsku
Doktor z hor: Nové příběhy se natáčejí v Tyrolsku

reklama

Po tisíce a jedné noci můžete sledovat příběhy z jedné malebné rakouské vesničky, kam se vrací starý známý. Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do rodného města, v prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů...

Krajina, která bere dech, a příběhy ze života

Většina diváků nových příběhů Doktora z hor se potěší nejen osobními příběhy pacientů nového lékaře, ale i místem, kde se natáčí. Jelikož má seriál Doktor z hor v německých zemích tradici, není výjimkou, že tam, kde se momentálně Doktor z hor natáčí, poměrně logicky stoupá turistika, jelikož Němci a Rakušané si vybírají lokace podle seriálového fenoménu, který vidí pravidelně na televizních obrazovkách.

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O NOVÉM DOKTOROVI Z HOR

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Doktor z hor: Nové příběhy I (1) - upoutávka

Nové příběhy Doktora z hor se už dlouho natáčejí v obci Wilden Kaiser. Natáčení v tak krásných lokacích ovlivnilo i hlavní hvězdu seriálu – Hans Sigl alias dr. Martin Gruber se do Tyrolska (Ellmau) zamiloval a považuje ho za svůj druhý domov.

Máme pro vás pár fotek, jak vypadají nádherné lokace nového Doktora z hor, které uvidíte i v seriálu.

Nové příběhy Doktora z hor se natáčejí v obci v obci Wilden Kaiser
Nové příběhy Doktora z hor se natáčejí v obci v obci Wilden Kaiser

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!