Dokonalé manželství

Dokonalé manželství

O pořadu

Annie je vdaná za staršího makléře, kterého nemiluje. Podvádí ho s mladým a šarmantním podvodníkem Brentem. Ten ji přinutí zabít svého manžela, aby získala čtvrt milionu dolarů ze životní pojistky. Píchne mu injekci s chloridem sodným, která způsobí infarkt. Takže smrt vypadá jako nehoda.

Annie si plánuje život po boku Brenta, jenže ji Brent překvapí, když ji oznámí, že všechny peníze utratil na splacení svých dluhů. K tomu všemu ji Brent podvádí, takže Annie od něj odchází a už ho nechce nikdy vidět.

Po čtyřech letech je opět vdaná, tentokrát šťastně za syna majitele developerské firmy. Má se velice dobře. Ale nikdo nezná její minulost. Vytvořila si novou identitu a nyní se jmenuje Marrianne. Zabývá se charitou a chová se jako spořádaná manželka. Manžel ji miluje a její tchán také. Jenže na jejím večírku, který uspořádala pro svoji charitativní organizaci, se objeví Brent. Myslí si, že Marianne hodlá zabít svého muže a zdědit velký rodinný majetek. Marrianne ho nepřesvědčí, že je šťastná a zamilovaná, a o peníze jí nejde.

Rozhodne se sejít s Brentem na okraji města. Zde předá Brentovi deset tisíc dolarů, aby zmizel z jejího života. Nechce pochopit, že Marianne nemá v úmyslu si znovu zničit život. Když od Brenta odejde, tak najde za stěračem pokutu za stání na místě pro invalidy. Pokutu schová do přihrádky a odjíždí domů. Doma slaví její otec a tchán úspěšnou obchodní schůzku. Jejich firma prosperuje a opět se zvýší jejich rodinné jmění. Jenže to, co všechno říkal Brent, rozžhne nápad v mysli Marianne. Chce se Brentovi pomstít. Aby ji nepodezíral, tak se s ním opět sejde a řekne mu svůj plán. Jenže na plán se natolik zaměří, že ho začne realizovat. Při prvním srdečním kolapsu svého tchána ještě zachrání. Stará se o něj. Ale poté, kdy jsou uzavřeny důležité smlouvy, u kterých její tchán musel být, se rozhodne ho zabít. Opět použije injekci s chloridem sodným.

Nikdo ji nepodezírá,  až na sekretářku jejího muže. Ta najde v autě pokutu, kterou Marrianne dostala při prvním setkání s Brentem. Rozhodne se Marrianne sledovat, ale bohužel Marrianne ji zahlédne a přikáže Brentovi, aby se jí zbavil. Brent sekretářku zabije. Všichni jsou v šoku a nechápou, co sekretářka dělala na okraji města. Manžel Richard odjíždí na noc z města za obchodním jednáním a Marrianne se rozhodne navštívit Brenta u něj v hotelu. Svádí ho, a když mu dělá masáž zad, tak mu vpíchne injekci s chloridem sodným. Takže Brent umírá na infarkt. Marrianne si myslí, že nyní už je v bezpečí. Může žít svůj život s Richardem a plánovat, jak získat jeho majetek...