Do noci

Do noci

30. srpna 22:15
O pořadu

Ed Okin snídá jako vždy se svou ženou Ellen a stejně jako již mnoho nocí i tuto nemohl spát. Po cestě do práce se s tímto problémem svěřuje kolegovi Herbovi, který mu v žertu doporučí výlet do Las Vegas, jelikož tam nikdo v noci nespí.

Ed se v práci cítí unaven a za stolem klimbá, tudíž se v poledne rozhodne odjet domů vyspat. Před domem uvidí cizí auto, a tak jde raději přes dvůr k otevřenému oknu, kde uslyší vzdychání. Zdrcen nasedne do vozu, vrátí se zpět do zaměstnání a večer dělá, že o ničem neví. Když jeho manželka Ellen usne, rozjede se na letiště, dojede až do letištní garáže a přemýšlí, co dál.

Rozhodne se vrátit domů, nastartuje, ale do toho přiběhne mladá vyděšená žena Diana se žádostí o pomoc… Ed ji nechá nastoupit a rychle z garáže odjede. Diana ho požádá, aby ji zavezl do přístavu a poté do bytu k bratrovi. Potom už dojde Edovi trpělivost a chce vědět, co se děje a proč přepadení a zabití jejího známého v garáži nechce ohlásit policii.

Diana se mu svěří, že pašovala do země smaragdy, které patřily příteli, ale nároky na ně si dělá i jeho teta… Ed se rozhodne, že jí bude pomáhat dál. Nakonec se jim podaří dostat se k Jackovi, jehož chtěla Diana požádat o pomoc už od začátku. Jack vyslechne, co se stalo, a poradí jí, aby smaragdy prodala zpět majitelce. Diana s Edem vymyslí rafinovaný plán…