Hvězda ze Stmívání se v neděli objeví v thrilleru Děsivé prozření

Její zrzavou hřívu si pamatujeme naprosto všichni. Před více než deseti lety šla po krku jedné z nejoblíbenějších filmových dvojic té doby. V neděli se na ni můžete podívat na Prima LOVE ve snímku Děsivé prozření.
Děsivé prozření
Děsivé prozření
Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Devětatřicetiltá herečka Rachelle Lefevre se neodmyslitelně zapsala do paměti diváků jako "ta záporačka" ve snímku Stmívání a jeho pokračování. Nevšedně krásnou herečku máte konečně šanci vidět i jinde. Na Prima LOVE v americkém thrilleru Děsivé prozření už tuto neděli, tentokrát ale bude za kladnou hrdinku.

Děsivé prozření

O čem snímek Děsivé prozření přesně je? Ellie Carter právě dokončila školu, má bezva přítele, nejlepší kámošku a milující rodiče. Zkrátka je úplně spokojená sama se sebou i se vším kolem. Prázdninovou pohodu jí ale jednoho dne naruší krabice od mléka, na které je fotka pohřešované dívky, která se čirou náhodou nápadně podobá zrovna Ellie. Záhada je na světě!

Děsivé prozření - upoutávka
Děsivé prozření - upoutávka

Hlavní hrdinka zavolá na tísňovou linku, zjistí, že to celé není tak úplně náhoda. Mladá Ellie tím roztočí kolotoč mnoha nezodpovězených otázek a tajemství, která měla zůstat navěky pod povrchem.

Děsivé prozření potěší všechny nadšence starých nevyřešených záhad, které od odhalování děsivého tajemství neodradí ani to, že jde o TV film, nudit se totiž rozhodně nebudete.

Hvězda ze Stmívání

Rachelle se narodila v Kanadě a vystudovala obor literatura, v tu dobu už ale tušila, že se hodlá živit jako herečka, proto se přestěhovala do L.A., kde se jako většina herců živila jako číšnice v sushi restauraci. Když tu náhle společně se svou kamarádkou Ashley Green vyrazila na konkurz Stmívání a kariéra byla na světě. Ashley se ukázala jako sestra upíra Edwarda, zatímco Rachelle si zahrála drsnou záporačku, která se mstí, co to jde. Nesourodé dvojici upíra a člověka zavaří pořádně. Rachelle je dnes sedmatřicet let...

Podívejte se v neděli na thriller Děsivé prozření už ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama