Odhalte s námi Dávné tajemství v neděli na LOVE!

Když se vrátíte tam, kde jsou vaše kořeny, abyste zjistili, co všechno se událo kdysi. I o tom je nedělní thriller Dávné tajemství, které uvidíte v neděli na Prima LOVE.
Dávné tajemství
Dávné tajemství

Jaká tajemství se ukrývají ve strašidelném domě, kam Kate během své cesty zavítá?

Kate se už před mnoha lety odstěhovala z maloměsta, kde vyrůstala se svým otcem a jeho manželkou, která byla ve skutečnosti sestrou její matky. Matka Kate před 35 lety zmizela a nikdo neví, kde je. Kate se nyní vrací domů, protože její macecha byla nalezena mrtvá u řeky. Vztah s otcem je napjatý a svoji macechu Kate přímo nesnášela. Ve městě má Kate jen pár spřízněných duší, jednou z nich je Angie, kterou zná od dětství. Brzy ale Kate získá dojem, že Angie spí s jejím otcem. Kate zná ve městě ještě dívku jménem Patti, o kterou se 2 roky starala jako o vlastní, ale pak odešla do města a Patti se na ni kvůli tomu zlobí. Kate zná ještě Matta, který pracuje pro jejího otce a vyšetřuje smrt její macechy.

Dávné tajemství - upoutávka
Dávné tajemství - upoutávka

Strašidelný dům a hledání historie

Matt se Kate brzy svěří s tím, že za smrt macechy možná mohl někdo další. Kate se mezitím rozhodne pátrat po svojí matce. Kate totiž její macecha odkázala polovinu domu a tu druhou odkázala její matce. Aby Kate mohla dům prodat, musí prohlásit matku za mrtvou. Kate její pátrání zavede k poštovní schránce, kterou její otec platil její matce a nějakému muži. Žena z pošty pak Kate odvypráví příběh o tom, jak její matka utekla s jiným mužem a k otci se vrátila až po roce. Matce Kate se mezitím stihl narodit mrtvý chlapeček. Otec toho mrtvého dítěte se po nějaké době znovu objevil ve městě a v té době zmizela i matka Kate, takže pošťačka předpokládala, že spolu opět utekli. Kate je z těchto informací v šoku. V ještě větším šoku je, když si potvrdí, že její otec spí s Angie.

Co bude dál? To uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 tuto neděli!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama