Zapomenuté dějiny a láska, která překoná staletí – Cizinka se vrací ve třetím pokračování Mořeplavec

Fenomenální příběh Jamieho a Claire s námi od prvního vydání žije už 26 let. Byť cesta k označení bestseller bývá leckdy trpká, série Cizinka dokázala nejen přežít, ale rovněž si vydobýt své pevné místo v srdcích mnoha čtenářů a diváků. Ať už však oslňuje literární kritiky, nebo útočí na televizní obrazovky, nikdy nepolevuje v získávání nových fanoušků.
Cizinka - kniha
Cizinka - kniha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je důležité kde, nebo kdy?

Cizinkou to začalo, Vážkou v jantaru to rozhodně nekončí. Mořeplavec, třetí pokračování mimořádné ságy sledující osudy cestovatelky časem a skotského horala, jejichž nepřítelem je sám čas, se co nevidět objeví na pultech knihkupectví. I tentokrát se můžete těšit na velkou dávku romantiky, dobrodružství a historických kuriozit okořeněných notnou dávkou neznáma, pro autorku série Dianu Gabaldon tak typickou.

Jamie a Claire opět spolu

Když si Jamie a Claire v roce 1746 řekli své poslední sbohem, ani jeden z nich nepočítal s tím, že by se znovu měli shledat. Jak se ale zdá, osud a možná taky čas s nimi měly jiné plány. Poté, co se Claire dozvídá, že Jamie v bitvě u Cullodenu nezemřel, ji nemůže odradit ani 200 let silná bariéra. A tak se po dvaceti letech odloučení znovu ocitá ve Skotsku 18. století s jediným cílem: najít Jamieho.

Cizinka - Mořeplavec
Cizinka - Mořeplavec

Předloha úspěšného seriálu

Seriál Cizinka s Caitrionou Balfe a Samem Heughanem v hlavních rolích jste mohli sledovat na Prima LOVE. Ze své premiéry se v zahraničí aktuálně těší 3. řada. Její dějovou linku mapuje kniha Mořeplavec. Ta odhaluje, co s dvěma spřízněnými dušemi provede odloučení táhnoucí se napříč dekádami. Samozřejmě, aby to dvojice neměla moc jednoduché, jejich rozkol mají na svědomí samotné dějiny.

Knihu Mořeplavec vydává nakladatelství Omega. Je vhodná pro kohokoliv, kdo má rád kvalitní romantické příběhy, historii a mýty opředené Skotsko.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama