Kdo vyhrál 3 LOVE balíčky k seriálu Cizinka?

Máme výherce soutěže k seriálu Cizinka!
Cizinka III - kostým 1
Cizinka III - kostým 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fenomenální příběh Jamieho a Claire s námi od prvního vydání žije už 26 let. Byť cesta k označení bestseller bývá leckdy trpká, série Cizinka dokázala nejen přežít, ale rovněž si vydobýt své pevné místo v srdcích mnoha čtenářů a diváků.

Ať už však oslňuje literární kritiky, nebo útočí na televizní obrazovky, nikdy nepolevuje v získávání nových fanoušků.

Cizinkou to začalo, Vážkou v jantaru to rozhodně nekončí. Mořeplavec, třetí pokračování mimořádné ságy sledující osudy cestovatelky časem a skotského horala, jejichž nepřítelem je sám čas, právě nyní na pultech knihkupectví a na obrazovkách Primy LOVE. I tentokrát se můžete těšit na velkou dávku romantiky, dobrodružství a historických kuriozit okořeněných notnou dávkou neznáma, pro autorku série Dianu Gabaldon tak typickou.

Cizinka
Cizinka
Claire hledá způsob, jak se dostat za Jamiem
Claire hledá způsob, jak se dostat za Jamiem

Soutěžící mohli vyhrát knihu Mořeplavec, která mapuje právě dějovou linku třetí řady seriálu Cizinka. Anebo knihu Jak se točí Cizinka. Ta vznikala pod taktovkou nejen filmovým tvůrců, ale i pod ostřížím zrakem samotné autorky knižní série Diany Gabaldon, která je výsledkem nadšena. Kniha obsahuje nejen texty popisující samotný proces natáčení od scénáře až po nejmenší detaily, ale také komentáře aktérů, rozhovor s hlavními hvězdami a co je nejzajímavější - obrovskou porci fotografií ze zákulisí.

Šanci na výhru měli hned 3 soutěžící!

OTÁZKA zněla: Kdy přesně můžete seriál Cizinka vidět na Prima LOVE?

a) v sobotu ve 20.15 hod

b) v sobotu a neděli ve 22.05 hod

VÝHERKYNĚ JSOU:

Jindřiška Žaloudková

Jitka Pěnkavová

Alena Cepáková

Gratulujeme!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama