Hvězda Cizinky se kvůli roli učila tiskařině. Výsledek vidíte ve znělce!

Už druhý týden můžete sledovat premiérovou třetí řadu Cizinky. Pojďte se s námi podívat do zákulisí natáčení, kdy představitel Jamieho pro zvládnutí role musel zkrátka do práce!
Jamie Fraser
Jamie Fraser
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ne, že by herectví nebyla práce. To rozhodně tvrdit nechceme, ale je jasné, že sedět v kanceláři/dílně od devíti do pěti je něco trochu jiného než předvádět rozličné lidské emoce šestnáct hodin denně před kamerou. O tom, co je složitější a náročnější, se bavit ani nechceme.

Nicméně Sam Heughan si kvůli roli Jamieho Frasera, již úspěšně ztvárňuje už třetí sezonu, musel vyzkoušet to, co hollywoodští herci kvůli roli ve filmu podstupují poměrně často, ne-li pravidelně. Rádi vzpomínáme na historku o Reneé Zellweger, která pro roli jedné z nejslavnějších Britek, Bridget Jonesové, nastoupila dobrovolně do londýnského vydavatelství a měsíc zde pracovala bez toho, aniž by kdokoliv tušil, že se jedná o hollywoodskou herečku. Historka je o to zajímavější, že se Zellweger podařil tak skvělý britský přízvuk, který si držela i během pauz při natáčení filmu, že na její utajené "vniknutí" neměl šanci kdokoliv přijít.

Tiskařská práce s představitelem Jamieho Frasera

Sam Heughan se v každém případně nehrnul kvůli své momentální pozici v Cizince do tisku, ale k tisku. Jelikož se Jamie ve třetí řadě stává sazečem, jeho představitel se rozhodl naučit základům řemesla tak, jak se provozovalo v 18. století. Důvodem jeho rozhodnutí bylo také to, že jeho matka pracuje v tiskárně a chtěl, aby bylo vidět, že ví, co dělá. Výsledky jeho práce se objevují v úvodní znělce.

Autoři seriálu k této informaci ještě dodávají, že kvůli scénám v Cizince vznikly dvě repliky tiskařských lisů.

CHCETE SE O TŘETÍ ŘADĚ CIZINCE DOZVĚDĚT VÍCE? MÁME PRO VÁS 7 ZAJÍMAVOSTÍ Z TŘETÍ SÉRIE

PODÍVEJTE SE NA NOČNÍ UPOUTÁVKU TŘETÍ ŘADY CIZINKY

Sledujte Cizinku v sobotu a neděli po 22. hodině na Prima LOVE!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama