5 bláznivých outfitů Chůvy k pohledání, které si můžete vzít na Vánoce

Chůva k pohledání je jen jedna. Stejně jako její vkus. Ten je skutku odvážný. Jenže devadesátá léta se znovu masivně vracejí do módy. Velká saka, kozačky nad kolena a minisukně. Inspirujte se u módní ikony!
Štědrovečerní večeře jedině v tomto a s vysokými kozačkami
Štědrovečerní večeře jedině v tomto a s vysokými kozačkami
Instagram.com

reklama

Chůvu k pohledání můžete na Prima LOVE vídat každý den po 18. hodině. A kromě jejího ostrovtipu vás zaručeně zaujala i svým vkusem, který se rozhodně nedá zařadit mezi konzervativní. Ale taková byla devadesátá léta, kdy Chůva vznikala.

Pojďte se s námi inspirovat módou devadesátých let a nezapomenutelných outfitů Fran, která v seriálu vynosila všechny nejlepší kolekce nejznámějších módních domů a návrhářů.

Instagram oslavující vkus Chůvy k pohledání

Shanae Brown je stejně jako my ostatní fanynka Chůvy a po jejím seriálovém maratonu se rozhodla, že si založí Instagram pojednávající o oblečení Chůvy Fran, kde se vždy dozvíte, odkud jednotlivý kousek pochází.

"Nikdy mě to nenapadlo a o módu jsem se nikdy nějak extrémně nezajímala, ale po sledování všech sérií Chůvy Fran jsem byla jejím stylem tak okouzlená, že jsem si ho zkrátka založila," vysvětluje Shanae Brown. Jejím oblíbeným dílem je epizoda 18 série 3, kdy Fran jí wasabi a začne mít sexy hluboký hlas (fanoušci moc dobře vědí). Její Instagram právě teď sleduje přes 217 000 lidí.

Co byste si mohli vzít na Vánoce podle Fran?

reklama

reklama