Po Derekovi přichází konečně nový muž do života Meredith z Chirurgů. Jak vypadá?

Hlavní postava seriálu Chirurgové, který můžete sledovat o víkendu na Prima LOVE, má konečně v nové sérii želízko v ohni. Přestane být Meredith Grey po smrti Dereka sama? Podívejte se, jak vypadá nový muž seriálové lékařky. Pozor článek obsahuje spoiler!
Meredith Grey
Meredith Grey
ABC.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fanoušci seriálu Chirurgové vědí moc dobře, že se dlouho nestalo, aby hlavní postava Meredith Grey byla šťastná. Po tragické smrti Dereka její život rozhodně nevypadal jako ze seriálu. Všechno bylo v rámci událostí, jako byla smrt manžela, smrt sestry, stejně jako odchod nejlepší kamarádky, pochopitelné – její deprese, vztek a sebelítost. Ale jak se říká, po každé bouřce přichází duha. A vypadá to, že ta přišla konečně i k Meredith v seriálu Chirurgové.

Momentálně se ve Spojených státech amerických vysílá 12. řada seriálu a do popředí se dostávají nové postavy. Jako například šéf ortopedické chirurgie Link (celým jménem Atticus Lincoln) a Andrew DeLuca s italskými předky. Oba dva mají o Meredith zájem. Meredith si nakonec vybere a vypadá to, že krásný Derek bude mít zástupce.

Chirurgové (12) 1
Chirurgové (12) 1

Američan pocházející z Itálie ukradne srdce Meredith Grey

Meredith Grey si nakonec vybere a šťastná ruka padne na mladíka Andrewa DeLucu, který je rezidentem v nemocnici, kde Meredith pracuje. Sebevědomý muž, jenž z ničeho nedělá problém, umí s Meredith zacházet. Zatímco ona si jako zkušená žena a hlavně matka dokáže stavět obranné zdi, aby jí nikdo neublížil, Andrew briskně svede asertivním způsobem proklouznout co nejblíže k Meredith. Ta vždycky roztaje, ačkoliv se snaží podvědomě citům bránit.

Andrew DeLuca
Autor: ABC.com Andrew DeLuca

Andrew DeLuca začal po střední škole jezdit sanitkou jako záchranář. Po těžké praxi se ale rozhodl pokračovat ve studiu medicíny a v nemocnici působí už druhým rokem jako rezident.

Chirurgové (12) 2
Chirurgové (12) 2

Jak bude vypadat milostný život Meredith Grey dál, uvidíme. Vy se zatím podívejte na 11. řadu ChIrurgů na Prima LOVE. Tu můžete sledovat o víkendu ve 22.55.

FOTO: ABC.com

Reklama
Reklama