V sobotu můžete vidět božskou Markétu na vlastní oči!

Vidět Markétu a její připravování dortu? To je něco, co byste si neměli nechat ujít. Tuto sobotu budete mít šanci! Na narozeninové oslavě obchodního centra Arkády uvidíte nejen ji, ale i další tváře Primy...
Božské dorty - divadlo - Obrázek 1
Božské dorty - divadlo - Obrázek 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Obchodní centrum Arkády slaví v sobotu 5. října své páté narozeniny a Prima love, která je jejich mediálním partnerem, nebude chybět – uvidíte ji například v zastoupení božskou cukrářkou Markétou Krajčovičovou!

Zdobení dortů s cukrářskými mistry

Narozeninový den bude zahájen v jedenáct hodin moderátorem Dušanem Binkou – začne se zdobením narozeninových dortů, a to se samotnými mistry cukrářského umění AKC, členy reprezentace České republiky. Společně s nimi se návštěvníci naučí modelovat z marcipánu a udělat zmrzlinový sorbet pomocí dusíku!

Předání proběhlo v pořádku, Markéta je spokojená

A pak vesele s Ivou Kubelkovou a Markétou

Od 13.30 se pak už konečně přivítají s božskou cukrářkou Markétou Krajčovičovou z úspěšných Božských dortů od Markéty – ty vysílá každý týden v pondělí ve 20.15 Prima love. Další osobností bude například Iva Kubelková, která se chopí moderování od 14.30. Až do pěti hodin odpoledne budete moci vyzkoušet nejrůznější cukrářské techniky, ochutnávat, a třeba se i s někým známým vyfotit. Komě jiného na hosty čekají i dárky v hodnotě 5 000 000 Kč!

Na nic nečekejte a pojďme se setkat v sobotu na Arkádách!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama