Markéta upekla božský kufr plný dobrot

V dalším díle se bude oslavovat a bude to oslava ne jen tak ledajaká. Půjde o narozeniny nákupního centra Arkády Pankrác. A Markéta si připravila dort víc než speciální. Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Prima love.
Markéta a její božský kufr
Markéta a její božský kufr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Naše cukrářka se pro inspiraci prošla po obchodním centru.

A satisfakcí za utracené finance jí byl super nápad – dort bude mít podobu cestovního zavazadla, z něhož budou vidět různé věcičky, které je možné v nákupním centru zakoupit.

Tento nápad se zamlouvá i Michalovi.

Korpus bude obdélníkový a naplněný karamelovým krémem a tento „kufr“ ještě potáhne čokoládovým marcipánem.

 

Tady najdete ukázku:


Víko kufru bude z oplatek, také potažených čokoládou. A samozřejmě nesmí chybět lemy a všechny náležitosti, co správný kufr musí mít. Do vyřezávání těchto nutností je zapojen i Michal.

Podívejte se, jak Markéta dort připravovala:

Když je kufr až na víko hotov, vrhá se Michal s Markéta na věci, které zavazadlo zaplní – blůzku, prádlo, knihu, šperky, ručník, kraťasy, svetřík, šálu, botku, tubičku od make-upu – zkrátka všechno, co si správná žena v nákupním centru chce koupit. Na dort už přijde jen připevnit zlehka víko a je hotovo.

A nutno dodat, že všem zúčastněným, kdo narozeniny obchodního centra slavili, dort moc chutnal. Zájem byl zejména a malé drobnosti, které Markéta s Michalem do kufru umístili. Tak třeba tubu make-upu si hned vzal jeden z přítomných pánů.

Na konci pořadu nám Markéta ukáže recept na horké a snadné čokoládové suflé. Recept najdete hned po odvysílání pořadu na našich webových stránkách.

Další novinky a inspiraci najdete na Facebooku pořadu Božské dorty od Markéty.

Na premiérové díly Božských dortů od Markéty se dívejte v pondělí ve 20.15 na Prima love.

Mohlo by vás zajímat:

Jablečný pudink se špaldovými piškoty

Ořechový štrúdl se sušenými brusinkami

Buchtičky se šodó

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama