Milostné dilema: Rabín, kněz a krásná blondýna na Love!

Chceteli se pousmát nad milostným soupeřením dvou nejlepších kamarádů, kteří se vzhlédli v jedné a té samé dívce, jste na správné adrese. Ve 20.15 se totiž ve neděli na Prima Love rozhoří vtipný boj mezi Benem Stillerem a Edwardem Nortonem, ve kterém se blýskne i Miloš Forman, a to jako kněz!
Pž rabín, kněz
Pž rabín, kněz
giphy.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kámoši na život a na smrt, tak by se dali pojmenovat Jake a Brian. Vyrůstali spolu a snad by je nikdy nic nerozdělilo, kdyby se do města nevrátila jejich kamarádka z dětství.

Oba se do ní zamilují a přátelství se mění v lítý boj o dívčí srdce. Je tu však háček, oba jsou tak trochu mimo klasickou milostnou hru, protože jeden je rabín a druhý kněz.

Romantické začátky Edwarda Nortona

Edward Norton, který hraje kněze Briana, se rozhodl už v pěti letech, že se chce věnovat herectví a šel za svým snem hned, jak to bylo možné. Poprvé a opravdu velmi zazářil v roce 1996 v thrilleru Prvotní strach, kde ztvárnil postavu schizofrenického mladíka. Ještě v tom samém roce se objevil ve Formanově trháku Lid versus Larry Flynt.

Rabín, kněz a krásná blondýna
Rabín, kněz a krásná blondýna

Dnes je z něj velmi uznávaný herec, ale také režisér a scénárista. Ostatně romantickou komedii o boji mezi rabínem a knězem si vzal pod svá režijní křídla a tento režijní debut se mu opravdu podařil. 

Roli kněze si ale nenechal ujít, a jde mu pěkně! A proč by nešla, když na faře spolupracuje s druhým starším a zkušenějším knězem, kterého hraje Miloš Forman. Ve filmu má ale slavný český režisér příjmení Havel. Kdo ví, jak přesně došlo k obsazení Miloše Formana do menší role. Že by se mu Edward chtěl revanžovat za skvělou roli ve filmu Lid versus Larry Flynt?

Vrchní americký komediant jako rabín

Ben Stiller se s českým režisérem o faru dělit nemusí, předvede se nám totiž jako rabín. Jak už to u něj bývá zvykem, nebude nouze o komické grimasy a hlavně situace, ve kterých umí bezvadně improvizovat. S Edwardem Nortonem si může podat pomyslně ruce, protože, i když je u nás známý především jako herec, už si vyzkoušel u filmu a televize snad všechny významější tvůrčí pozice od psaní scénářů a režii až po produkci. Měl také svou vlastní televizní show.

Romantickou komedii uvidíte na Prima Love už tuto neděli ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama